Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nusižengusiam Miesto tvarkos priežiūros poskyrio vedėjui gresia atleidimas

Darbo vieta
Photos.com / Darbo vieta
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Kauno miesto savivaldybės Kolegijai buvo pristatyta administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos komisijos, kuriai buvo pavesta išnagrinėti įtariamojo tarnybiniu nusižengimu Komunalinio ūkio skyriaus Miesto tvarkos priežiūros poskyrio vedėjo Rimanto Rutavičiaus veiklą, motyvuota išvada.

Komisija išnagrinėjusi visas aplinkybes susijusias su viešojo tualeto prie Kauno pilies statybomis konstatavo, kad Komunalinio ūkio skyriaus Miesto tvarkos priežiūros poskyrio vedėjas Rimantas Rutavičius padarė šiurkštų tarnybinį nusižengimą, dėl kurio siūloma skirti jam tarnybinę nuobaudą – atleidimą iš pareigų, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Komisijos išvadose pažymėta, kad: „Tarnybinis nusižengimas padarytas tyčia, kadangi Rimantas Rutavičius būdamas atsakingas už viešojo tualeto projektinės dokumentacijos derinimą su rangovu ir vykdydamas viešojo tualeto pastatymo darbų kontrolę, neužtikrino, kad viešojo tualeto inžineriniai tinklai būtų pastatyti su statybos leidimu. Taip pat Rimantas Rutavičius nuo 2008 m. rugpjūčio mėn. slėpė savo padarytą nusižengimą ir nesiėmė jokių veiksmų, kad padaryti pažeidimai, vykdant viešojo tualeto inžinierinių tinklų statybos darbus, būtų taisomi.“

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas teigiamai įvertino principingą komisijos darbą ir kritikavo prieš tai buvusios komisijos, tyrusios R.Rutavičiaus tarnybinį nusižengimą, veiklą.

„Džiugu, kad pagaliau buvo principingai įvertintas valstybės tarnautojo aplaidumas. Aiškiai galime matyti tam tikrą tarnautojų  koloboravimą su statybos rangovu. Kyla įtarimų, jog buvo specialiai parengta pesipelnymo schema, todėl reikia ištirti visą galimo nusikaltimo grandinę“, – pabrėžė meras A. Kupčinskas.

Miesto vadovas jau anksčiau kreipėsi į Kauno apygardos prokuratūrą, jog būtų ištirtos visos viešojo tualeto statybos prie Kauno pilies aplinkybės.

Mero pavaduotojo Rimanto Mikaičio teigimu, stebina Komunalinio ūkio skyriaus darbuotojų įžūlus koloboravimas su rangovu. „Komunalinio ūkio skyriaus darbuotojai akivaizdžiai neatliko savo tiesioginių pareigų, aplaidžiai prižiūrėjo statybos darbus“, – sakė R.Mikaitis.

Mero pavaduotojas Stanslovas Buševičius informavo Kolegijos narius, jog Kauno verslininkai labai rimtai domisi galimybėmis viešojo tualeto prie Kauno pilies vietoje įrengti viduramžių stiliaus smuklę, kurioje galėtų atsipūsti atvaževę turistai. „Reikia pagalvoti apie šią įdėją. Jei nugriautų tualetą ir pastatų viduramžių užeigą, manau ji galėtų turėti ir didelę kultūrinę vertę“, – balandžio 1 dienos posėdyje teigė S.Buškevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min