Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nustatė kainas už darželio lankymą

Klaipėdos darželius mažyliai iš rajono galės lankyti tik gavę rajono savivaldybės siuntimą.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Klaipėdos darželius mažyliai iš rajono galės lankyti tik gavę rajono savivaldybės siuntimą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Pagaliau paaiškėjo, kokiomis sąlygomis uostamiesčio darželius galės lankyti Klaipėdos rajono gyventojų atžalos.

Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyrius parengė sutarties su kitų miestų ir rajonų savivaldybėmis projektą. Jame numatyta, kad kitoje savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę žmonės į Klaipėdos miesto darželius atžalas galės vesti tik gavę vietos valdžios patvirtintą siuntimą.

Tvarką, pagal kurią siuntimai bus išduodami, nustatys pačios savivaldybės.

Siuntimas tėvams garantuos, kad jų vaikas lankys miesto darželį, o už jo ugdymą bus sumokėta.
Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos nustatyta mėnesio ikimokyklinio ugdymo kaina – 451 litas. Už miesto darželius lankančius vaikus rajonų savivaldybės įsipareigos pervesti lėšas į Klaipėdos miesto biudžetą ne rečiau kaip kas ketvirtį.

Pernai lapkritį Klaipėdos miesto taryba nusprendė, kad kituose miestuose ir rajonuose gyvenančių tėvų vaikai į miesto darželius nuo šiol bus priimami tik juose esant laisvų vietų ir tik tuo atveju, jeigu abi savivaldybės bus sudariusios sutartį dėl ikimokyklinukų ugdymo.

Švietimo skyriaus parengtą sutarties projektą dar turės patvirtinti miesto taryba. Tada raštai su tipiniu sutarties projektu ir siūlomu paslaugos įkainiu bus išsiųsti rajonų savivaldybėms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kaina
Parašykite atsiliepimą apie 15min