Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 16d. 14:38

Nustatytos populiariausios Klaipėdos stotelės

Klaipėdoje konfliktų tarp keleivių ir vairuotojų padaugėjo įvedus naują lipimo į autobusus sistemą.
G.Kubiliūtės nuotr. / Populiariausia autobusų stotelė yra Bibliotekos.

Paskaičiuota, kuriomis Klaipėdos miesto stotelėmis keleiviai naudojasi dažniausiai bei rečiausiai.

Nuo rugsėjo mėnesio įvedus tvarką, kad kiekvienas keleivis, turintis elektroninį terminuotąjį ar kartinį bilietą, privalo jį glausti prie elektroninio skaitytuvo, atsirado galimybė tikru laiku matyti informaciją apie keleivių srautus, konkrečių maršrutų ir stotelių populiarumą.

Rugsėjo ir spalio informacijos dar nelaikoma labai patikima, kadangi buvo ir technikos gedimų, ne iš karto formavosi naujas keleivių įgūdis. Lapkričio mėnesio duomenis laikomos jau gana patikimais.

Populiariausios stotelės lapkritį buvo Bibliotekos (27147 keleivių), Atgimimo (22525), Turgaus (20148). Mažiausiai keleivių per lapkritį užfiksuota Viaduko (1 keleivis), Medienos (2 keleiviai), 2-osios Melnragės (2 keleiviai) stotelėse. Viso keleivių per lapkričio mėnesį – daugiau nei pusę milijono.

Šie skaičiai rodo ne absoliutų įlipusių keleivių kiekį, o proporcijas, nes dalis keleivių dar naudojasi popieriniais bilietais. Todėl bendras keleivių skaičius stotelėse yra proporcingai didesnis.

Klaipėdos keleivinis transportas ir toliau stebi bei analizuoja keleivių srautus. Sukaupę ilgesnio stebėjimo rezultatus, matydami ir sezoninius keleivių skaičiaus maršrutuose svyravimus, įmonė  galės priimti pamatuotus sprendimus dėl tolimesnio visuomeninio transporto sistemos Klaipėdos mieste tobulinimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min