Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 26d. 11:54

Nustėrę nuo nešvaros inspektoriai uždarė parduotuvę Šiaulių rajone

Saulėtekio bendrabutis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Nešvara. Asociatyvinė nuotrauka.

Šiaulių Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, dėl grubių teisės aktų pažeidimų laikinai sustabdyta UAB ,,Stilsena” parduotuvės ,,Tau”, veikusios Ginkūnuose, Šiaulių rajone, veikla.

Griežtas sprendimas priimtas po inspektorių patikrinimo, kurio metu šioje maisto produktais prekiaujančioje parduotuvėje buvo juntamas kanalizacijos kvapas, buitinėse patalpose grindys buvo išklotos kartono lapais.

Griežtas sprendimas priimtas po inspektorių patikrinimo, kurio metu šioje maisto produktais prekiaujančioje parduotuvėje buvo juntamas kanalizacijos kvapas, buitinėse patalpose grindys buvo išklotos kartono lapais.

Valymo medžiagoms ir inventoriui laikyti naudota spintelė buvo netvarkinga, joje kartu su parduotuvės laikytas ir kiemo valymui skirtas susidėvėjęs inventorius. Spintelės po plautuve ir produktų lentynos nevalytos, nešvarios, šaldymo įrenginiuose pamatuotos temperatūros neatitiko reikalavimų.

Rasta prekių netvarkingomis pakuotėmis, tinkami vartoti produktai buvo laikomi kartu su brokuotais. Parduotuvės patalpose buvo prikaupta maisto produktų su pasibaigusiais vartoti terminais. Rasta taip pat ir neženklintų, netinkamai laikytų atšildytų produktų.

Liepė sunaikinti 70 kilogramų produktų

,,Stabdyti parduotuvės veiklą nutarta dėl pasikartojančių pažeidimų, nes šios įmonės atsakingi darbuotojai nesistengia šalinti trūkumų, nustatytų ankstesnių patikrinimų metu. Minėta parduotuvė antrus metus iš eilės yra įtraukta į padidintos rizikos įmonių sąrašą, todėl tikrinama dažniau. Jei įmonės administracija ir toliau ignoruos inspektorių pastabas ir nesistengs tvarkytis, šią parduotuvę įtrauksime į nesąžiningų įmonių sąrašą”, – komentavo Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotoja Audronė Mikalauskienė.

Už nustatytus pažeidimus Šiaulių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba laikinai sustabdė šios maisto tvarkymo įmonės veiklą, nurodė sunaikinti daugiau nei 70 kg neaiškios kilmės ir su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais maisto produktų bei įpareigojo išvalyti ir sutvarkyti patalpas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min