Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 22d. 08:57

Nutrūkę troleibusų laidai Vilniuje sukėlė milžiniškas transporto grūstis (nuotraukos, video)

Nutrūkę troleibusų laidai
NSO/15min.lt skaitytojo nuotr. / Nutrūkę troleibusų laidai

Didžiulės transporto grūstys susiformavo Vilniuje, kai ankstų ketvirtadienio rytą netikėtai nutrūko troleibuso laidai. Nutrūkę laidai apgadino pro šalį važiuojantį automobilį.

Incidentas įvyko apie 6.20 val. Laisvės pr. ir Narbuto g. sankirtoje, netoli Spaudos rūmų. Nutrūkus laidams, iš karto sustojo troleibusai Laisvės prospekte

Arūno Ivaškevičiaus/15min.lt nuotr./Dėl nutrūkusių laidų daugybė Justiniškėse gyvenančių vilniečių šiandien vėlavo į darbą.
Dėl nutrūkusių laidų daugybė Justiniškėse gyvenančių vilniečių šiandien vėlavo į darbą.

Tuo metu, kai laidai krito žemėn, pro šalį važiavo automobilis Mercedes-Benz. Laidai apsivyniojo aplink automobilio ratą ir mašiną nežymiai apgadino. Žmonės nenukentėjo.

Laidai nutrūko prasidedant rytiniam pikui. Todėl Laisvės pr., Narbuto, g., Justiniškių g. ir Pilaitės pr. pradėjo formuotis transporto grūstys.

Policija pradėjo reguliuoti eismą įvykio vietoje, transportas buvo nukreipiamas į aplinkines gatves, pro incidento vietą viena eismo juosta buvo praleidžiami vos vienas kitas automobilis.

Apie 8 val. jau tūkstančiai vilniečių buvo įstrigę spūstyse. Laisvės pr. transporto eilės nusidriekė iki pat galo, automobiliai stovėjo net Ateities gatvėje.

Nutrūkę laidai šiek tiek po 8.30 val. dar buvo tvarkomi, tačiau policija pro incidento vietą jau leido važiuoti transportui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min