Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 2d. 12:30

Nužudytąjį Sergejų Novikovą Vilniaus taryboje pakeis Algimantas Zaremba

A.Zaremba yra  Lietuvos elektros energijos gamintojų asociacijos prezidentas (nuotraukoje – trečias iš kairės)
Lietuvos elektros energijos gamintojų asociacijos nuotr. / A.Zaremba yra Lietuvos elektros energijos gamintojų asociacijos prezidentas (nuotraukoje – trečias iš kairės)

Nužudytąjį Vilniaus tarybos narį Sergejų Novikovą miesto taryboje turėtų pakeisti Darbo partijos narys Algimantas Zaremba. Partijos sąraše rinkimuose buvęs 6 vietoje šis patyręs energetikas nepateko tarp miesto išrinktųjų po reitingavimo.

A.Zaremba 15min.lt teigė esąs kiek netikėtai užkluptas klausimo, ar yra pasiruošęs dirbti sostinės taryboje, tačiau greičiausia dirbs. „Turbūt eičiau. Kol kas nepersigalvojau. Su dabartiniu darbu tarybos nario pareigos nesikirs, nėra reikalavimo, kad aš turėčiau pasirinkti arba darbą, arba pareigas taryboje“, – sakė A.Zaremba.

Kas nutiko S.Novikovui, A.Zaremba tikino žinantis tik iš žiniasklaidos. „Atidžiai skaitau, ką rašo interneto portalai, spauda, bet daugiau nieko nežinau“, – teigė būsimasis tarybos narys.

Kandidatuodamas į Vilniaus miesto tarybą A.Zaremba nurodė, kad pagrindinės jo darbovietės yra Lietuvos elektros energijos gamintojų asociacija, kur eina prezidento pareigas, ir UAB „Vilniaus energija“, kurioje dirba elektros energetikos projektų vadovu.

Nurodydamas, dėl kurių asmenų gali kilti viešųjų ir privačių interesų konfliktas, A.Zarembai einant pareigas valstybinėje tarnyboje, jis nurodė, kad žmona Janina dirba Lietuvos radijo ir televizijos centre, sūnus Mindaugas – bendrovėse „Capital city“ ir „Kernel capital“, o dukra Vitalija – „Barclay technology“ centre.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min