Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

N.Venckienė siekia, kad A.Ūsui būtų pateikti įtarimai prievartavimu

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauniečio Drąsiaus Kedžio dukters globėja, Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė su vyru advokatu Aidu Venckumi skundžia prokurorų sprendimą panaikinti Andriui Ūsui įtarimus prievartavimu.

N.Venckienė su vyru skundžia pedofilijos bylą tyrusių prokurorų nutarimą Vilniaus apygardos vyriausiajam prokurorui, skelbia LNK Žinios.

 Prieš dvi savaites Vilniaus apygardos vyriausiojo prokuroro pavaldiniai nutraukė ikiteisminį tyrimą buvusiai D.Kedžio sugyventinei Laimutei Stankūnaitei ir sušvelnino kaltinimus vieninteliam įtariamajam A.Ūsui. Jam panaikinti įtarimai mažametės prievartavimu, palikti tik įtarimai tvirkinimu.
Venckai skundą prokurorams darbo dienos pabaigoje išsiuntė paštu.

N.Venckienė ir A.Venckus siekia, kad A.Ūsas būtų įtariamas ir prievartavęs mažametę D.Kedžio dukterį.

„Iš tiesų mes buvome įsitikinę nuo pat tyrimo pradžios, kad tokia nusikalstama veika buvo padaryta“, – sakė A.Venckus.

„Aš kovosiu iki galo: arba darbas, arba  teisybė. Aš renkuosi teisybę. Tai ko (be jos) verta Lietuvos valstybė?“ – emocingai kalbėjo N.Venckienė.

Aš kovosiu iki galo: arba darbas, arba teisybė. Aš renkuosi teisybę. Tai ko (be jos) verta Lietuvos valstybė?
 
Apskundusi nutarimą, teisėja ir jos vyras advokatas dar kelias dienas galės skaityti bylą. Tada jie ketina teikti prašymus papildyti ikiteisminį tyrimą.

Sausio pabaigoje Vilniaus apygardos prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje ir dėl mažametės D.Kedžio dukros tvirkinimo pareiškė įtarimus Andriui Ūsui. Įtarimai dėl sunkesnio nusikaltimo – seksualinio prievartavimo – nebuvo pareikšti.

D.Kedys kaltino buvusio Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninį padėjėją A.Ūsą, Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių ir trečią nenustatytą asmenį, vardu Aidas, tvirkinus jo mažametę dukterį. Anot D.Kedžio, neva mergaitės motina, buvusi jo sugyventinė L.Stankūnaitė, ir jos sesuo Violeta Naruševičienė pedofilams pardavinėjo ir jo dukterį, ir šios pusseserę.

Praėjusių metų spalio 5 dieną Kaune nušautas teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Įtarimai dėl šių žmogžudysčių pateikti D.Kedžiui. Paskelbta tarptautinė jo paieška. 
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min