Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 5d. 13:19

NVSPL įsigijo priemonių COVID-19 tyrimams

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija

Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) šią savaitę pasirašo naujas sutartis dėl COVID-19 tyrimams būtinų priemonių įsigijimo dar rudenį pradėtuose viešuosiuose pirkimuose atviro konkurso būdu. Perkamas priemonių kiekis planuotas pusmečiui.

Sutartys dėl priemonių įsigijimo sudaromos su pirmos vietos laimėtojais, pasiūliusiais mažiausią kainą. Pirkimus vykdo VšĮ CPO LT.

Sutartis dėl 1830000 vnt. centrifūginių mėgintuvėlių įsigijimo sudaroma su MB „ReiLaboratorium“.

Sutartys dėl 1830000 vnt. tamponėlių ėminių paėmimui iš nosiaryklės ir 1830000 vnt. tamponėlių ėminių paėmimui iš gerklės sudaromos su UAB „Mediq Lietuva“.

Sutartis dėl 7320 vnt. (po 500 ml) virusinės terpės įsigijimo sudaroma su UAB „North speed“.

NVSPL taip pat perka 1488100 vnt. PGR reagentų ir 1432400 vnt. RNR reagentų. Šių reagentų pirkimas išskaidytas į skirtingas dalis dėl skirtingų laboratorijų įrangos specifikos. Sutartys jau sudarytos su UAB „Diamedica“ dėl dviejų pirkimo dalių. Dalis sutarčių jau išsiųsta tiekėjams pasirašymui, o dalis pirkimų dar nėra pasibaigę, sutarčių sudarymo laukiama mėnesio viduryje.

Pažymėtina, jog valstybė neprivalės išpirkti visų sutartimis numatytų kiekių. Sutartyse yra numatyta galimybė neišpirkti viso kiekio, tiek pasikeitus epidemiologinei situacijai, tiek ir dėl kitų priežasčių.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min