Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugsėjo 9d. 16:19

NVSPL vadovo konkursą laimėjo D.Bakša

Danas Bakša
Sveikatos apsaugos ministerijos nuotr. / Danas Bakša
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) vadovo konkursą laimėjo Danas Bakša, geriausiai pasirodęs ir daugiausiai balų surinkęs iš trijų pretendentų, atvykusių dalyvauti konkurse, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Dėl šios įstaigos statuto (NVSPL yra valstybės biudžetinė įstaiga), nebuvo reikalingas dviejų geriausiai pasirodžiusių pretendentų pokalbis su Sveikatos apsaugos ministerijos vadovu – ministru. Galutinį sprendimą priėmė komisija.

D.Bakša studijoms pasirinko Socialinių mokslų studijų sritį, teisės kryptį. Jis baigė Mykolo Romerio universitetą, kur įgijo magistro laipsnį. D.Bakša turi ilgametę patirtį sveikatos apsaugos srityje, ėjo teisės ir dokumentų valdymo skyriaus vadovo pareigas Respublikinėje Kauno ligoninėje, taip pat ministro patarėjo pareigas Sveikatos apsaugos ministerijoje. Pastaruoju metu D.Bakša užėmė direktoriaus pavaduotojo strategijai ir valdymui pareigas Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje.

NVSPL, valstybės biudžetinėje įstaigoje, valstybės institucijų, savivaldybių, privačių ir viešųjų juridinių bei fizinių asmenų ar gyventojų užsakymu atliekami laboratoriniai tyrimai, susiję su žmonių bei visuomenės sveikata ir aplinka.

Iškart po konkurso, kaip ir įprasta atrenkant įstaigų vadovus, buvo išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas, siekiant įvertinti D.Bakšos tinkamumą eiti įstaigos vadovo pareigas. Tik gavus informaciją iš atsakingų tarnybų, bus priimtas sprendimas dėl minėto konkurso laimėtojo skyrimo į NVSPL vadovo pareigas.

NVSPL be vadovo buvo nuo liepos vidurio – po to kai mirė tuometinis direktorius Vytautas Zimnickas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min