Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 28d. 17:53

Olando Kepurės šiukšlintojo bėdos tęsiasi

Šiukšlės prie Olando kepurės
Pajūrio regioninio parko / Vakarų ekspreso nuotr. / Šiukšlės prie Olando kepurės

Šiukšles netoli Olando Kepurės išpylęs vyras kaip reikiant įklimpo. Nors jam jau buvo skirta 150 eurų bauda, vyrui nemalonumai tuo nesibaigė.

„Vakarų ekspresas“ jau rašė apie praėjusio mėnesio pradžioje prie Olando Kepurės skardžio išpiltas statybines šiukšles. Gamtosaugininkai sekė karštomis šiukšlintojo pėdomis ir aiškinosi, kas padarė žalą gamtai. Apie įvykį buvo paskelbta ir žiniasklaidoje, tad kalno šiukšlių greitu laiku paslaptingai neliko. Vis dėlto tyrimas buvo tęsiamas.

Šiukšlėse tyrėjai rado dokumentų, pagal kuriuos išsiaiškino butą, iš kurio buvo išvežtos statybinės atliekos. Nuvykę į jį ir apklausę savininką, kuris paaiškino, kad užsakė šiukšlių išvežimo paslaugą, gamtosaugininkai nusprendė šiukšlių išvežėjui paspęsti spąstus.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento specialistai imitavo paslaugos užsakymą ir paprašė šiukšlių išvežėjo atvykti į departamentą išvežti šiukšlių. Tačiau vyrą pasitiko ne užsakymas, o 150 eurų bauda.

Šiukšles išmetęs asmuo nubaustas už atliekų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų nevykdymą, informavo Aplinkos apsaugos departamento viešųjų ryšių specialistė Ieva Krikštopaitytė. Toks pažeidimas užtraukia baudą nuo 300 iki 560 eurų. Vyrui buvo skirta pusė minimalios baudos.

„Taip pat asmuo pristatė dokumentus, įrodančius, kad šiukšlės buvo pristatytos į Dumpių sąvartyną“, – apie tai, kur vyras išmetė iš Pajūrio regioninio parko surinktas atliekas, pasakojo I.Krikštopaitytė.

Tačiau tuo nemalonumai pažeidėjui nesibaigė. „Pilietis iki birželio 22 dienos baudos nesumokėjo ir administracinis nurodymas nebebus taikomas. Nebaigta byla bus atiduota Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos administracinių bylų nagrinėjimo skyriui, kur bus priimtas sprendimas dėl nuobaudos“, – teigė viešųjų ryšių specialistė.

Departamento turimais duomenimis, vyras neatstovauja jokiai šiukšlių išvežimo paslaugas teikiančiai įmonei.

Vakarų ekspresas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min