TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Olandų atrakcionai kraustysis į Vilnių?

Šio atrakciono įkaitai valandą prakabojo žemyn galva.
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Atrakcionas, kuriame įkaitai valandą prakabojo žemyn galva, gali atsidurti Vilniuje.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Daug dėmesio sulaukę Palangoje įrengti olandų atrakcionai gali atsidurti Vilniuje. Tokios galimybės neatmetantis sostinės meras Artūras Zuokas tvirtina pirmiausia reikalausiąs, kad būtų gauti visi reikalingi leidimai ir užtikrintas žmonių saugumas.

Olandams priklausantys atrakcionai Palangoje daug nerimo sukėlė po to, kai rugpjūčio 17-osios vakarą sustojo dingus elektrai. Devyni žmonės, daugiausia – vaikai, įstrigo ir beveik valandą kabojo žemyn galva 4–7 metrų aukštyje.

Atrakcionų savininkai ilgai šokdino tiek vietos valdžią, tiek įvairias valstybines institucijas, kurios bandė jų veiklą nutraukti. Kraustytis olandai susiruošė tik tuomet, kai bendrovė LESTO jiems nutraukė elektros tiekimą. Netrukus pasigirdo kalbų, kad išsikraustyta gali būti į Vilnių.

Kol kas atrakcionų savininkai laukia leidimo išvežti savo turtą J.Basanavičiaus gatve, kurį išduoti turi Palangos savivaldybė, o vėliau patvirtinti kurorto policija.

Sostinės meras A.Zuokas neatmetė galimybės, kad atrakcionai gali atsidurti Vilniuje. Tačiau jų savininkams lengvo gyvenimo nežada. „Visos tarnybos yra informuotos, kalbėjomės su privačių teritorijų, kuriose atrakcionai galėtų įsikurti, savininkais ir įspėjome juos – sutartys negali būti sudaromos, jeigu nebus įsitikinta, kad atrakcionai saugūs, mokami mokesčiai, užtikrintas elektros tiekimas, siekiant išvengti tokių įvykių, kaip Palangoje“, – aiškino meras.

Anot sostinės vadovo, buvo kalbamasi su teritorijų šalia „Siemens“ arenos, Sporto rūmų savininkais. Jie įspėti, kad savivaldybė nebus patenkinta, jeigu nuomos sutartys bus sudaromos negarantavus įstatymų laikymosi ir saugumo reikalavimų.

„Mes suprantame, kad tokia veikla yra galima ir reikalinga, bet viskas turi atitikti saugumo reikalavimus. Kiek man teko skaityti spaudoje, ten nei mokesčiai buvo mokami, nei kasos čekiai išduodami, o tokių dalykų Lietuvoje neturėtų būti. Kiekvienas verslas, nesvarbu, iš kur jis būtų, turi gerbti šalies, kurioje veikia, įstatymus. Ir svarbiausia – garantuoti saugumą vaikams“, – dėstė meras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min