Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Onkologijos centrui paaukota trečdalis milijono (nuotraukos)

Į koncertą Klaipėdos vasaros estradoje, nepaisant prasto oro, susirinko tūkstančiai klaipėdiečių.
A.Kripaitės nuotr. / Į koncertą Klaipėdos vasaros estradoje, nepaisant prasto oro, susirinko tūkstančiai klaipėdiečių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio „Vilties bėgimą“ Klaipėdos gatvėmis vainikavo TV3 telemaratono koncertas vasaros estradoje.

Nepaisant prasto oro į koncertą susirinko tūkstančiai žmonių. Kaip teigė „Vilties bėgimo“ savanoriams vadovaujanti Daiva Nekrošienė, šiemet vilties plytas žmonės pirko ne taip entuziastingai, kaip praėjusiais metais. Tačiau jau prieš koncertą suskaičiuota, kad per dieną jau surinkta per 92 tūkst. Lt. – tiek suaukojo bėgikai, mokėję startinį mokestį, pirkę marškinėlius, visi įsigiję simbolinę gerumo plytą. Pernai per visą dieną buvo parduota plytų už 50 tūkst. Lt.

Klaipėdos gatvėmis šiemet bėgo daugiau nei 5 tūkst. žmonių. Vienas iš akcijos iniciatorių, pranciškonų vienuolis Benediktas Jurčys, džiaugėsi, galėjęs užsikabinti simbolinį 5001 numerį.
Baimintasi, kad prastas oras užgesins žmonių entuziazmą ir vasaros estrada bus tuščia. Tačiau tokios prognozės neišsipildė. Tik prasidėjus koncertui suaukota suma smarkiai išaugo – po valandos ji jau siekė 200 tūkst. Lt., netrukus pasiekė ir 300 tūkst. Lt.

Koncerte, grojant Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestrui, dainuoja Šorena, Linas Adomaitis, Donatas Montvydas, Česlovas Gabalis, Vaidas Baumila, Steponas Januška, Aistė Smilgevičiūtė ir kiti.

Visi surinkti pinigai bus skirti būsimojo pagalbos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems centro statyboms. Pirmąjį Lietuvoje Onkologijos centrą ketinama užbaigti 2012-aisiais. Šv.Praciškaus onkologijos centras atsirastų Klaipėdoje, šalia Klaipėdos universitetinės ligoninės onkologijos departamento. Jau įsibėgėjo koplyčios, finansuojamos pranciškonų, statybos.

Skaičiuojama, kad centro, kur ligoniai gaus dvasinę pagalbą, literatūrą, statyboms reikia 6 mln. Lt. Dalį pinigų skirs Europos Sąjunga, kitą, tikimasi, paaukos žmonės.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min