Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 8d. 13:25

Opoziciją perleis žentui?

Buvęs meras Juozas Imbrasas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Buvęs meras Juozas Imbrasas

Sostinės tarybos opozicijos laukia nemenkos permainos – į Europos Parlamentą veikiausiai išvyks buvęs meras Juozas Imbrasas ir „tvarkiečių“ vadas Rolandas Paksas. Puse lūpų kalbama, kad stiprių kandidatų pakeisti opozicijos lyderius partijoje nėra.

Dėl galimų permainų, neoficialiais naujienų portalo 15min.lt duomenimis, dalis partijos „Tvarka ir teisingumas“ Vilniaus narių gali perbėgti į kitas frakcijas.

„Šiokia tokia problema dėl lyderio paskyrimo yra, tačiau opozicija tikrai nesugrius. O perbėgėliai visada užsideda politinį štampą, todėl nemanau, kad partiečiai pasirinktų kitas frakcijas“, – dėstė buvęs sostinės meras J.Imbrasas.

Mini kelis kandidatus

Iš miesto tarybos pasitrauksiančius politikus pakeisti turėtų per savivaldos rinkimus už borto likę partiečiai. Trečiadienį partijos valdyba turėtų nuspręsti, kurie nariai pateks į tarybą. Ketinama nuspręsti ir kas taps sostinės tarybos opozicijos lyderiu. Neatmetama galimybė, kad „tvarkiečiams“ vadovauti gali būti paskirtas ir galimai į miesto tarybą atėjęs naujas žmogus – Darius Radvila, J.Imbraso žentas.

Naujuoju „tvarkiečių“ vadovu sostinės taryboje neoficialiai siūloma tapti dešiniąja J.Imbraso ranka laikomam Gediminui Rudžioniui, vadovavusiam Ekonomikos komitetui.

Neatmetama galimybė, kad „tvarkiečiams“ vadovauti gali būti paskirtas ir galimai į miesto tarybą atėjęs naujas žmogus – Darius Radvila, J.Imbraso žentas. 

„Neskubėkime daryti išvadų, reikia palaukti, kol paaiškės reitingavimo duomenys. Svarbu, kad opozicija liktų konstruktyvi, o ne taptų ta, kuri bando pragręžti valties dugną, kol kiti irkluoja“, – patikino G.Rudžionis.

Rakštimi nevadina

Valdančiųjų atstovas, laikinai pavaduojantis atostogaujantį merą, Romas Adomavičius tikina, kad J.Imbraso išvykimas gali turėti neigiamų pasekmių tarybos darbui.

„Konstruktyvi ir reikalą išmananti opozicija yra labai naudinga, tačiau atėjus naujiems žmonėms gali prasidėti betikslis politikavimas, ir tai sutrikdys darbą“, – aiškino R.Adomavičius.

Anot jo, R.Pakso apsisprendimas tapti europarlamentaru ypatingos reikšmės neturi – politikas miesto taryboje buvo beveik neaktyvus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min