Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 14:54

Opozicija reikalauja pašalinti Arvydą Garbaravičių iš Kauno Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų

A.Garbaravičius nebenori būti Antikorupcijos komisijos pirmininku.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / A.Garbaravičius nebenori būti Antikorupcijos komisijos pirmininku.

Keturios opozicinės Kauno miesto tarybos frakcijos pareikalavo, kad liberalcentristas Arvydas Garbaravičius būtų pašalintas iš Kauno miesto savivaldybės Antikorupcijos komisijos (AK) pirmininko pareigų. A.Garbaravičius teigė ir pats pareiškęs, kad šios komisijos pirmininku nebebus.

Keturios Kauno miesto tarybos valdančiajai daugumai nepriklausančios frakcijos („Dirbame Kaunui“, „Vieningas Kaunas“, Liberalų sąjūdis ir Darbo partija) išplatino pareiškimą, kuriame ragina iš Kauno savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų atleisti A.Garbaravičių.

Pareiškime teigiama, kad A.Garbaravičius supainiojo viešuosius ir privačius interesus balsuodamas už sprendimą sumažinti nekilnojamojo turto mokesčius už pastatus Laisvės alėjoje, nes čia yra įsikūręs Ūkio bankas, kuriame A.Garbaravičius turi akcijų.

A.Garbaravičius atsakė, kad jis ir pats pareiškė atsisakantis Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų, nes nauja valdančioji koalicija turės rinkti naują AK pirmininką.

„Viešųjų ir privačių interesų aš nepažeidžiau, nes Ūkio bankas neturi nuosavybės Laisvės alėjoje, pastatai yra nuomojami“, – tvirtino politikas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min