Orientacininkams šliuožti nesutrukdė nei aptirpusi trasa, nei miško žvėrys

Einikyte finise
R.Tėvelio nuotr. / R.Einikytė finišuoja.
0

Šeštadienį iki pietų lijęs lietus neišgąsdino orientavimosi sporto su slidėmis entuziastų, ir jie susirinko prie Klaipėdos Vasaros estrados pasivaržyti.

Rengiant orientavimosi sporto su slidėmis varžybų „Kai sniegas krinta" 5–ąjį etapą, organizatoriams nepavyko užsakyti gero oro: visą savaitę lijęs lietus žymiai sumažino sniego dangą.

Šįkart dalyviams reikėjo nučiuožti 4,1 kilometro ir surasti 11 kontrolinių punktų. Lietus, šlapias sniegas ir vietomis jau išlindusi žemė, nesutrukdė orientavimosi sporto klubo „Kopa“ nariui Egidijui Pilybui penktą kartą iš eilės finišą pasiekti pirmam. Kontrolinius punktus jis surado per 33 min. 20 sek.

Antras liko to paties klubo sportininkas Almantas Baliutis, nušliuožęs per 38 min. 28 sek., o trečias finišą pasiekė taip pat „kopietis“ Agnius Čiapas. Jis distanciją įveikė per 39 min. 34 sek.

Tarp moterų ir šįkart pirmavo Reda Einikytė atstovaujanti orientavimosi sporto klubui „Viesulas", miške slidinėjusi 50 min. 04 sek. Vaikų grupėje ir šįkart pirmas finišavo Matas Kreišmonas, duotą užduotį atlikęs per 53 min. 53 sek. Tarp senjorų (45–55 metų amžiaus) pirmasis grįžo orientavimosi sporto klubo „Jaunystė" narys Remigijus Sereika atstumą įveikęs per 45 min. 09 sek. Beje, praėjusią savaitę R.Sereika tapo orientavimosi sporto su slidėmis Kauno miesto čempionu.

Šioms varžyboms neliko abejingi ir miško gyventojai:  per paruoštas slidinėjimo vėžes išdidžiai vaikščiojo girių karalius – briedis, o šernų šeimynėlė ant vėžių ir šalia jų ieškojo sau maisto, iškasdami nemažą plotą sniego.

Šeštasis ir jau paskutinis šią žiemą orientavimosi sporto su slidėmis varžybų „Kai sniegas krinta" etapas vyks vasario 12 dieną, šeštadienį Girulių kempinge 12 val. Po varžybų vyks nugalėtojų apdovanojimai ir karšta pirtis.