Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 31d. 21:38

Orkestras atveš neįprastus skambesius

Muzikiniame teatre rytoj koncertuos Kaliningrado orkestras.
Teatro nuotr. / Muzikiniame teatre trečiadienį koncertuos Kaliningrado orkestras.

Į uostamiesčio Muzikinį teatrą trečiadienį atvyks vienas garsiausių Rusijos meno kolektyvų – Kaliningrado filharmonijos koncertinis pučiamųjų orkestras, taip pat solistas Nikolajus Gorlovas (baritonas), multiinstrumentininkas iš Maskvos Benjaminas Miasojedovas.

19 val. svečiai surengs dviejų dalių koncertą, kuriame dalyvaus ir teatro solistai Loreta Ramelienė (sopranas) bei Mindaugas Rojus (baritonas). 

Vasaros koncertas sielai – taip kaliningradiečiai vadina savo nuotaikingą pasirodymą. O programa išties skirta pasimėgavimui – populiarioji operečių ir miuziklų klasika, džiazas, folkloras, estrados šlageriai, melodijos iš auksinio kino ir teatro muzikos fondo. Klausytojai išgirs popuri iš populiarių komedijų ir animacinių filmų.

Koncertą pradėti pakviestas Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Anot kaliningradiečių, V.Grubliauską jie labai myli ir gerbia, vadina lietuviškuoju Lui Armstrongu. Todėl tikisi, jog meras atras laiko pamuzikuoti kartu.

Kaliningrado koncertinis pučiamųjų orkestras gyvuoja dvi dešimtis metų. Jam vadovauja Rusijos nusipelnęs artistas Eduardas Gantovskis. Orkestras dažnai koncertuoja su garsiais solistais instrumentininkais ir dainininkais.

Klaipėdiečių laukia susitikimas ir su kitais solistais – Rusijos nusipelniusiu artistu N.Gorlovu, L.Rameliene ir M.Rojumi. Visi jie – ryškios asmenybės, turinčios didelės patirties scenoje, sukūrę daug vaidmenų operose, operetėse, miuzikluose.

Koncertui jie parengė arijas iš populiarių operečių ir miuziklų, romansus, neapolietiškas dainas. Koncerte taip pat dalyvaus ypatingas svečias, publikai žadantis malonių muzikinių staigmenų. Tai garsus multiinstrumentininkas arba žmogus orkestras B.Miasojedovas iš Maskvos.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min