Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 15d. 15:22

P.Gražulio padėjėjai ir „Judex“ komercijos direktorei P.Pachomovaitei skirta tarnybinė nuobauda

Patricija Pachomovaitė
Patricija Pachomovaitė

Seimo kanceliarija, atlikusi tyrimą, nustatė, kad Seimo politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoja – Seimo nario Petro Gražulio padėjėja-sekretorė Patricija Pachomovaitė padarė tarnybinį nusižengimą ir skyrė jai tarnybinę nuobaudą.

P.Pachomovaitei Seimo kanceliarija skyrė papeikimą „už jos veiksmais diskredituotą Seimo autoritetą ir sukeltas abejones dėl Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijoje organizuojamos darbo tvarkos“.

Seimo nariui tiesiogiai pavaldi Seimo nario padėjėja-sekretorė, kurios pagrindinė darbovietė, atsižvelgiant į valstybės tarnybos specifiką, yra Seimo kanceliarija, neturėjo teisės aktų nustatyta tvarka išduoto leidimo dirbti kitą darbą.

Be to, atsižvelgiant į teisės aktais nustatytus darbo laiko trukmės reikalavimus, 2015-11-02–2016-04-28 ir 2016-06-01–2016-08-08 laikotarpiais ji negalėjo dirbti kito darbo, nes Seimo kanceliarijoje dirbo 1,5 pareigybės krūviu.

Kanceliarija atkreipia dėmesį, jog pareiga užtikrinti, kad asmuo dirbantis pagal 2 ar daugiau darbo sutarčių, nedirbtų ilgiau kaip 12 valandų per dieną, yra numatyta nepagrindinės darbovietės darbdaviui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min