Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 1d. 09:22

P.Mažylio gimdymo namai nebus atskirti nuo 2-osios ligoninės

P.Mažylio gimdymo namuose veikia modernus baseinas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / P.Mažylio gimdymo namuose veikia modernus baseinas

Tai pirmadienį P.Mažylio gimdymo namų profesinės sąjungos nariams pažadėjo Kauno meras. Į miesto vadovą jie kreipėsi dėl to, jog lapkričio 19 dieną gimdymo namuose vykusio visuotinio profsąjungos narių susirinkimo metu išgirdo kalbas apie galimus įstaigos statuso pokyčius.

Atskirti gimdymo namus nuo 2-osios ligoninės siūlė šios įstaigos vadovas Eugenijus Valasevičius. Jo nuomone, P.Mažylio gimdymo namai galėtų būti privati. Meras Andrius Kupčinskas ligoninės profsąjungos atstovus informavo, kad toks klausimas niekada nebuvo iškeltas – miesto taryba gimdymo namų nežada atskirti nuo 2-osios klinikinės ligoninės.

Kartu su P.Mažylio gimdymo namų profsąjungos atstovais pas merą atvyko ir Lietuvos gydytojų profsąjungos pirmininkas Gintautas Labanauskas. „Artimiausius 50 metų niekur tokių privačių įstaigų nebus. Atskirti gimdymo namus nuo 2-osios ligoninės negalima dar ir dėl to, kad gimdančioms moterims gali prireikti ir kitokios pagalbos“, – sakė G.Labanauskas. „Šis klausimas keliamas be reikalo, suveikė sugedusio telefono principas. Miesto taryba nesirengia tokiam atskyrimo procesui“, – sakė miesto tarybos narė Jūratė Matekonienė.

P.Mažylio gimdymo namai dabar dirba be skolų. Ligoninė suremontuota, už Pasaulio banko lėšas įsigyta naujos įrangos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min