Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo daugiau nei pusė šeštojo KU Senato narių

Klaipėdos universitetas.
15min nuotr. / Klaipėdos universitetas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kitą savaitę baigsis penktojo KU Senato įgaliojimai. Klaipėdos universitete jau 2011 metų lapkritį buvo paskelbti naujo Senato rinkimai ir patvirtintas rinkimų reglamentas bei sudaryta rinkimų komisija, kurios pirmininke išrinkta Baltistikos centro direktorė doc. dr. Lina Petrošienė.

KU Senatą sudaro 40 narių, iš kurių 8 yra studentai. Pagal Mokslo ir studijų įstatymą studentų atstovai aukštosios mokyklos Senate turi sudaryti 20 proc. visų Senato narių. 

Po šių metų sausio 9 dieną įvykusių šeštojo Senato rinkimų paaiškėjo, kad į KU Senatą išrinkta 16 kandidatų, surinkusių ne mažiau kaip pusę (141) visų rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų. Senato narius rinko visi rinkimų dieną Universitete pagrindinėse ir nepagrindinėse pareigose ne mažiau puse etato dirbantys ir rinkti mokslininkai, taip pat ir KU profesoriai-emeritai. Rinkėjų sąrašus sudarė KU Personalo skyrius. Visi rinkėjai, nepriklausomai nuo užimamų etatų skaičiaus, turėjo vieną balsą.

Klaipėdos universiteto rektorius į Senatą patenka pagal pareigas, todėl likusioms 15 vietų Senate  sausio 17 dieną skelbiami papildomi rinkimai.

Studentai savo atstovus į šeštąjį KU Senatą išsirinko gruodžio 15 dieną. Senate studentams atstovaus 8 Klaipėdos universiteto studentai: Darius Rekis (PF), Pranas Kvietkus (SvMF), Giedrė Vaicekauskaitė (HMF), Eglė Stonkė (SMF), Ilona Minevičiūtė (BPATPI), Salomėja Sovaitė (GMMF), Aurimas Miknius (JTF). Aštuntoji į Senatą pagal KUSS Įstatus deleguojama KUSS prezidentė Aurima Švedaitė (SvMF).

Į Senatą išrinkti ir šie akademikai: prof. Vytautas Paulauskas, doc. Rima Mickevičienė, prof. Vytautas Juščius, prof. Albinas Drukteinis, prof. Mindaugas Rugevičius, doc. Jolanta Janutėnienė, doc. Povilas Žakaitis, prof. Daiva Kšanienė, prof. Arūnas Andziulis, prof. Rimantas Balsys, prof. Vytautas Tetenskas, prof. Artūras Razbadauskas, prof. Eduardas Kaniava, lekt. Janina Pupelienė, prof. Danutė Petrauskaitė, prof. Antanas Bučinskas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min