Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 04 23, 10:04

Padėka ir palaikymas mokytojams: penktadienį moksleiviai kviečiami vilkėti uniformas

Medikai, policininkai, pardavėjai, gaisrininkai ir dar daugybės kitų sričių profesionalų jau antrą mėnesį stovi priešakinėse fronto linijose. Šalia jų – ir mokytojai, kuriems šiandien tenka ypač didelis krūvis perkelti mokyklas į kiekvieno moksleivio namus. Iniciatyvūs mokinių tėvai sugalvojo idėją, kaip padėkoti mokytojams, juos palaikyti ir paskatinti – penktadieniais kviečia visus šalies moksleivius vilkėti uniformas.
„Penktadienis – diena su uniforma“
„Penktadienis – diena su uniforma“ / Asmeninio albumo nuotr.

Iniciatyvos „Penktadienis – diena su uniforma“ idėja gimė Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos moksleivių tėvams.

Kaip nusiųsti mokytojai žinutę. Kad ją palaikome, kad suprantame, kaip jai esant vienai sudėtinga šiuo metu.

„Prieš tris savaites sūnaus klasė pirmąkart pradėjo nuotolinę pamoką. Tiek vaikai, tiek tėvai jos laukė su nerimu. Pagalvojome, kaip neužimant pamokos laiko nusiųsti mokytojai žinutę. Kad ją palaikome, kad suprantame, kaip jai esant vienai sudėtinga šiuo metu. Ir sugalvojome! Tiesioginei pamokai vaikai apsivilko mokyklos uniformas. Mokytoja buvo sujaudinta... Tai buvo labai jautru! – pasakoja Aida Šeputienė, antroko Simo mama.

Asmeninio albumo nuotr./„Penktadienis – diena su uniforma“
Asmeninio albumo nuotr./„Penktadienis – diena su uniforma“

Ne mažiau sujaudinti buvo tėvai, gavę mokytojos padėką: „Mieli tėčiai ir mamos, negalėjau patikėti, jog tokia, atrodo, smulkmena – uniforma, suteiks man tiek džiaugsmo šiomis dienomis. Pasijaučiau, jog esu tikrai mokykloje, ačiū jums, jog suteikėte šypseną visam savaitgaliui!”

Taip gimė idėja pakviesti visus Lietuvos vaikus penktadieniais apsivilkti spintose kabančias uniformas. „Kas neturi uniformų, užsidėkite baltus marškinius ir taip išreikškite palaikymą mokytojams. Ši iniciatyva nieko nekainuoja, tik mažų pastangų” – kviečia idėjos autoriai.

Ši iniciatyva startuoja jau šį penktadienį, balandžio 24 dieną.

Naujienų portalas 15min palaiko šią idėją ir, jeigu jūs šiuo sudėtingu laikotarpiu taip pat organizuojate panašias gerumo akcijas, praneškite mums pozityviai@15min.lt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min