Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Padėkite: mano duktė – satanistė

Fotosesija kapinėse
Asmeninio archyvo nuotr. / Fotosesija kapinėse
Šaltinis: 15min
0
A A

Kruvina drama Šiauliuose, kai dvi paauglės, kaip įtariama, nužudė ir sukapojo savo draugę, gali pasikartoti Vilniuje. Tuo įsitikinęs sostinės gyventojas, šokiruotas savo vaiko elgesio.

Po ilgų kovos metų praradęs viltį susigrąžinti dabar jau pilnametę dukterį, vyras kreipėsi į teisėsaugos institucijas ir žiniasklaidą.

Karas su dukra

Apversti kryžiai, peilis po kaklu, juodos striukės, jauni veidai. Šią, kaip pats sako, satanistų fotosesiją, vilnietis Antanas (pavardė redakcijai žinoma) savo dukters kompiuterio laikmenoje aptiko prieš pat tragediją Šiauliuose. Iki tol manęs, kad jo vienturtės siautėjimai – tik paauglės maištas, jis viską ėmė vertinti visiškai kitaip.

„Aš nebežinau, ką daryti. Ji jau seniai skundė mane vaikų teisių gynimo tarnyboms, policijai. Dėl nuolatinių konfliktų ir įtampos žlugo mano santuoka, dukra liko su motina, bet net ir po skyrybų niekas nepasikeitė. Ji ir toliau siautėjo su tais kryžių vartytojais, terorizavo motiną, kol ši atsidūrė ligoninėje – pašlijo nervai“, – „15min“ pasakojo vyras. 

Garbina šėtoną?

Jis pripažino jau metus nematęs savo dukros, tačiau iš pažįstamų pasakojimų girdėjęs, kad jų kompanija dažnai renkasi tai vienose, tai kitose sostinės kapinėse, kelia ten orgijas, varto kryžius, antkapius išpaišo šėtoną garbinančiais ženklais.

Supratęs, kad draugų veikiama aštuoniolikametė užsimojo teisinėmis priemonėmis atimti iš motinos butą Vilniuje, vyras ryžosi apie visa tai informuoti teisėsaugą: tikina parašęs pareiškimą prokuratūrai ir perdavęs tyrėjams nuotraukas iš kapinių.

„Jeigu įvyks kas nors negero, atsakys prokurorai. Aš juos informavau, padariau, ką galėjau. Susigrąžinti dukterį nebeturiu vilčių, tegu tai būna įspėjimas kitiems tėvams, kurie irgi galbūt mano, kad augina angelą, bet yra visai ne taip“, – nuoskaudą išliejo vilnietis.

Smurto ir mirties kultas

Liepos viduryje Šiauliuose dingusios 17-metės N.R. kūnas buvo rastas žiauriai sudarkytas – padalintas į kelias dalis. Nužudymu įtariamos dvi jos draugės sulaikytos.

Palaikai aptikti tarp Liejyklos ir Aukštabalio gatvių esančioje dykvietėje. Ši vieta yra apie 400 metrų nuo aukos namų.

Dėl šio nusikaltimo sulaikytosioms merginoms pareikšti įtarimai, jos trims mėnesiams suimtos. Joms skirta psichiatrijos ekspertizė. Abi įtariamosios aktyviai reiškėsi smurtą, skausmą ir mirtį garbinančiose gotų interneto svetainėse.

Įtariamosios prisipažino, kad bendramokslės kūną supjaustė gabalais, sudėliojo į maišus ir dviračiu veždamos jas išmėtė įvairiose vietose.

Įtariama, kad mergina buvo nužudyta po konflikto dėl vaikino, tačiau tikslūs nusikaltimo motyvai nėra žinomi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min