2020-06-12 13:10

PAGD: koronavirusu užsikrėtusių ugniagesių kolegų tyrimai neigiami

Praėjusią savaitę Klaipėdoje ir Ukmergėje koronavirusu užsikrėtusių dviejų ugniagesių kolegų tyrimai neigiami, penktadienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Tiek Klaipėdos Klaipėdos priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, tiek Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje visų tikrintų dėl šio viruso atsakymai buvo neigiami.

„Tai rodo, kad iš išorės patekę užsikrėtimo atvejai neišplito. Daugiau užsikrėtusiųjų nebuvo nustatyta“, – teigiama pranešime.

Pasak departamento, pareigūnams, kurių šeimos nariams bus nustatytas koronavirusas, testų atsakymai taip pat buvo neigiami.

Pamainų, kuriose buvo užfiksuoti COVID-19 atvejai, ugniagesiai gelbėtojai šiuo metu yra saviizoliacijoje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą