Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 12:50

PAGD perdavė Ukrainos kolegoms 2,8 tūkst. priemonių gelbėjimo darbams

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) perdavė Ukrainos kolegoms 2,8 tūkst. civilinės pagalbos priemonių.
PAGD perdavė Ukrainos kolegoms 2,8 tūkst. priemonių gelbėjimo darbams
PAGD perdavė Ukrainos kolegoms 2,8 tūkst. priemonių gelbėjimo darbams / PAGD nuotr.

Kaip ketvirtadienį pranešė PAGD, Ukrainai pagal jos prašymą perduoti statybiniai ir ugniagesių šalmai, apsauginiai akiniai, guminė avalynė, darbinės pirštinės, laužtuvai, kastuvai, kirviai.

„Iš viso siuntoje – 2800 vienetų įvairių priemonių. Šiuo metu ši siunta jau Ukrainoje“, – skelbia PAGD.

Siuntos gabenimą PAGD organizavo Lietuvos Vyriausybės pavedimu.

Kovą ir anksčiau gegužę jau buvo išgabentos kitos siuntos. Kovo mėnesį vežtą pagalbos siuntą sudarė gaisrų gesinimui ir gelbėjimo darbams atlikti reikalinga įranga – valtys, mobilūs šildymo prietaisai, individualūs dozimetrai ir dujokaukės, ugniagesio pirštinės ir pošalmiai, taip pat įranga ryšiui užtikrinti – ugniasienės, maršrutizatoriai, tarnybinė stotis.

Gegužės mėnesį Ukrainos ugniagesiams Lietuvos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba perdavė gaisrinių gelbėjimo automobilių, hidraulinės gelbėjimo įrangos komplektų, apsauginės ugniagesių aprangos, cheminės apsaugos kostiumų bei ugniagesių pirštinių ir gaisrinių šalmų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min