Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 kovo 2d. 06:20

Pagėgiuose – aistros dėl prasto pradinės mokyklos remonto, akys krypsta į V.Komskį

Virginijus Komskis
Remontas Pagėgių pradinėje
Apie, švelniai tariant, prastai atliktą remontą Pagėgių pradinėje mokykloje paskelbė Pagėgių tarybos narys Edgaras Kuturys. Anot jo, savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis niekam nieko neaiškinęs pasišalino iš posėdžio, skirto šiai problemai aptarti. V.Komskis 15min teigė, kad darbų brokas taisomas, o jis negalintis pasakyti daugiau, nes sutartį dėl darbų pasirašė ne jis.

Pagėgių savivaldybės tarybos narys E.Kuturys trečiadienį feisbuke paskelbė nuotraukas, iš kurių matyti, kad remonto darbai pradinėje mokykloje buvo atlikti bet kaip.

Anot politiko, į šią problemą dėmesį jis atkreipė gavęs gyventojų skundų.

Pirmadienį tuo klausimu savivaldybėje buvo sušauktas Kontrolės komiteto posėdis, į kurį pakviestas administracijos direktorius V.Komskis. Tačiau, anot E.Kuturio, nieko aiškinti jis nepanoro.

„V.Komskis nesiteikė paaiškinti, kaip leidžiami mokesčių mokėtojų pinigai ir kaip užtikrinama atliekamų darbų kontrolė. Ignoruodamas tarybos narius ir neatsakęs nei į vieną klausimą, pasišalino. Kartu su tarybos nare L.Augustinavičiute nuvykus pažiūrėti atliktų darbų, buvome šokiruoti. Įvertinkite nuotraukas patys“, – rašė jis.

E.Kuturys 15min sakė, kad kadangi V.Komskis išėjo iš posėdžio, apie remontą jis konkrečių faktų daugiau papasakoti negalintis.

Viešųjų pirkimų portale 15min nerado remonto darbų sutarties.

E.Kuturio teigimu, konkursą laimėjusi įmonė remontą turėjo baigti iki pernai gruodžio 31 dienos, bet nebaigė. Jo žiniomis, turėjo būti remontuota salė ir jos prieigos – ne visa mokykla.

Ketvirtadienį šiai problemai analizuoti buvo surengtas dar vienas posėdis, tačiau, kaip pranešė E.Kuturys, valdančiųjų atstovai į jį neatėjo. Sugriovus kvorumą posėdis neįvyko. Anot tarybos nario, po valandos įvykusiame kitame posėdyje valdančiųjų atstovai pasirodė.

„Tai tik įrodo, kad valdantieji visais būdais bando nuslėpti padarytus pažeidimus“, – pabrėžė jis.

Jo duomenimis, remontui 16,3 tūkst. eurų skyrė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Maža to, jie buvo sumokėti neatlikus visų darbų.

„Visi matė ir žino, kad darbai buvo vykdomi ir vasario mėnesį, o tai reiškia, kad pinigai buvo sumokėti už neatliktus darbus. Bet mūsų pastangos ir viešumas davė rezultatų. Šiandien užfiksavome, kad yra bandoma taisyti broką, tik vėl nueita paprasčiausiu keliu, t.y. elektros rozete užmūryti“, – rašė jis ir pasidalijo nuotraukomis, kaip tvarkomas brokas.

Užmūryta rozetė
Užmūryta rozetė

V.Komskis: brokas yra taisomas

V.Komskis 15min aiškino, kad kol kas informacijos apie remontą pradinėje mokykloje neturi.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Virginijus Komskis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Virginijus Komskis

„Taip, prieš naujus metus buvo remontas, kalbėjau su ūkio dalies... žinau, kad brokas yra taisomas, šiuo metu daugiau informacijos neturiu“, – teigė administracijos direktorius.

Kokia sutarties suma, V.Komskis tikino taip pat nežinantis. Jis gynėsi pradėjęs dirbti tik sausio mėnesį, o sutartį esą pasirašė ankstesnė administracijos direktorė.

„Tai aš ten nei lankiausi, nei buvau“, – kalbėjo jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

Video

10:24
04:58
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min