Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagerbta septynis vaikus užauginusi šiaulietė Zita Dumskienė

Zita Dumskienė
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Zita Dumskienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prezidentūros atstovai pasveikino šiaulietę septynių vaikų motiną Zitą Dumskienę. Moteris dėl sveikatos negalėjo atvykti į renginį prezidentūroje, kuriame buvo sveikinamos daugiavaikės motinos, todėl ordinas „Už nuopelnus Lietuvai“ atkeliavo pas ją tiesiai į namus.

Šiaulietė Zita Dumskienė buvo kviečiama į prezidentūrą per Motinos dieną, kai buvo sveikinamos daugiavaikės motinos, užauginusios septynis ir daugiau vaikų. Moteris negalėjo atvykti į šventę dėl sveikatos. Todėl Prezidentūros atstovai atvyko pas ją ir pasveikino.

Ministerijos atstovai moteriai atvežė sveikinimus ir ordiną „Už nuopelnus Lietuvai“.

Jie moteriai atvežė sveikinimus ir ordiną „Už nuopelnus Lietuvai“. Taip pat įteikė ir 1000 litų premiją. Šiemet taip buvo pagerbtos kelios dešimtys daugiavaikių motinų, užauginusių septynis ir daugiau vaikų.

Z.Dumskienė neseniai atšventė 85 metų jubiliejų. Turi dešimt vaikaičių, o provaikaičių tiksliai nesuskaičiuoja. Sako – gal kai kurie dar pakeliui į šį pasaulį.

Moteris teigia, kad vaikai užaugo nepastebimai. Tik dabar supranta, kad iš tiesų nebuvo lengva: „Sunku ir dabar auginti vaikus. Visi dažnai aplanko ir myli“, – pasakoja Z.Dumskienė, didžiąją gyvenimo dalį nugyvenusi kaime – Daugėlaičiuose, esančiuose visai netoli Kryžių kalno.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min