Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagerbti miesto gražintojai

Alksnynės gatvės daugiabučio aplinka, kuria rūpinasi N.Kybartienė, išrinkta gražiausia.
Asmeninio archyvo nuotr. / Alksnynės gatvės daugiabučio aplinka, kuria rūpinasi N.Kybartienė, išrinkta gražiausia.
Šaltinis: 15min
0
A A

Savo balkonais, aplinka kruopščiai besirūpinantys klaipėdiečiai bei įmonės sulaukė valdžios padėkos.

Gyventojai buvo raginami puošti savo namus, jų aplinką ir taip prisidėti prie miesto gražinimo. Klaipėdos savivaldybė buvo sudariusi komisiją, kuri vertino, kaip miestiečiai prižiūri aplinką. Prisidėti prie gražesnio Klaipėdos veido buvo kviečiami ne tik gyventojai, bet ir įmonės.

Tarp įmonių laurus nuskynė H.Manto gatvę puošianti audito įmonė „Govija“.

Iš gyventojų pirmoji vieta atiteko Nijolei Kybartienei. Alksnynės gatvėje gyvenanti moteris teigė, kad aplinkos puošimas jai suteikia džiaugsmą. Pardavėja dirbanti klaipėdietė viena rūpinasi viso penkiaaukščio daugiabučio aplinka. Pašnekovė šyptelėjo, kad kaimynai tik pasigroži gėlynais, o visas triūsas tenka jai.

Namo aplinką moteris puošia jau ketverius metus, anksčiau gėlėmis užsodindavo viena pusę, o dabar – abi. „Malonu sodinti, pamatyti, kaip pražysta gėlės“, – sakė N.Kybartienė.

Ji juokavo, kad sėklomis, daigais mainosi su savo marčiomis, o pasodintų gėlių nelinkusi skinti ar dovanoti artimiesiems – jai kur kas smagiau žiūrėti į jas, augančias darželyje.

Miesto meras Vytautas Grubliauskas miestą puošiantiems klaipėdiečiams įteikė gėlių bei dovanėlių ir palinkėjo, kad tokių aktyvių gyventojų atsirastų daugiau.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min