Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 20d. 08:31

Pakeliui į Druskininkus situacijų komedija „Boeing Boeing“ nutūps Kaune

Komedija „Boeing Boeing“
D.Matvejevo nuotr. / Komedija „Boeing Boeing“

Ketvirtadienį, prieš pat debiutą Druskininkų teatro festivalyje, Kauno „Girstučio“ kultūros centre svečiuosis viena populiariausių teatro komedijų Lietuvoje „Boeing Boeing“.

Šelmiška prancūziška dvasia alsuojančioje situacijų komedijoje vaidinantys aktoriai neslepia jaudulio prieš pasirodymą Druskininkuose: „Tai – rimtas išbandymas visai komandai“.

Lengvai į žiūrovų širdis kelią radusi situacijų komedija „Boeing Boeing“ sulaukia publikos simpatijų visoje šalyje. „Tačiau jaučiame, kad būtent laikinojoje sostinėje spektakliai pavyksta geriausiai. Su Kauno žiūrovais visuomet pavyksta užmegzti labai gyvą abipusį kontaktą. Kartais jie taip įsitraukia į vaidinimą, kad, atrodo, vaidina kartu su mumis“, – sakė aktorius Ramūnas Cicėnas, spektaklyje atliekantis Robero vaidmenį.

Gastrolių Kaune metu scenoje pasirodys išskirtinė komanda: situacijų komediją nuo pat pradžių kūrę populiarūs aktoriai Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Eglė Gabrėnaitė, Edita Užaitė ir Lina Rastokaitė. Tik neseniai sūnaus susilaukusią Gintarę Latvėnaitę šįkart pakeis kovo mėnesį spektaklyje debiutavusi Ineta Stasiulytė.

Spektaklyje „Boeing Boeing“ pasakojama apie jauną paryžietį Bernarą, kuris dėl savo lengvabūdiško požiūrio į gyvenimą ir netikėtai susiklosčiusių aplinkybių pakliūna į spąstus. Pagrindinio komedijos herojaus gyvenimas neeilinis – vyrukas turi net tris sužadėtines, kurios dirba stiuardesėmis. Dėl skirtingų skrydžių grafikų merginos nesusitinka viena su kita. Tačiau vieną dieną, pasikeitus stiuardesių darbo grafikui, visos jos vienu metu atsiduria Bernaro kambaryje. Komedijoje gausu nuotaikingų ir šmaikščių dialogų, žaibiškai kintančių mizanscenų ir paradoksalių situacijų. Visa tai akimirksniu patraukia žiūrovų dėmesį.

Spektaklio Kaune pradžia 19 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:18
01:17
00:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min