TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakvies į kelionę po Karaliaučių

storikas N.Stankevičius daug metų paskyrė Mažosios Lietuvos krašto tyrinėjimui.
Organizatorių nuotr. / storikas N.Stankevičius daug metų paskyrė Mažosios Lietuvos krašto tyrinėjimui.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje bus pristatoma nauja paroda ir surengta diskusija apie Karaliaučiaus kraštą.

Muziejuje atidaroma Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos istoriko Norberto Stankevičiaus fotografijų paroda „Kelionė po Karaliaučiaus kraštą: architektūros paveldas“.
Istorikas, daug metų paskyręs Mažosios Lietuvos krašto tyrinėjimams, yra išleidęs kelias knygas: „Trys miestai: Darkiemis, Girdava, Frydlandas“, „Trys miestai: Stalupėnai, Gumbinė, Įsrutis“ ir kt.

Anot parodos kuratorės, edukacinio-kultūrinio centro „Metidė“ vadovės Jūratės Augienės, pedagogas N.Stankevičius yra sukaupęs gausų archyvą apie Karaliaučiaus kraštą, jo architektūros ypatumus. Netrukus pasirodys ir naujas leidinys, pasakojantis apie pastatus nuo Romintos iki Nemuno.

Tą pačią dieną 15 val. muziejuje rengiama konferencija „Kultūros paveldas ir išsaugojimo būtinybė“, kurioje pranešimus skaitys Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos specialistės Nijolė Narbutaitė, Ingrida Gečienė, Vilma Norvaišienė. Bus diskutuojama apie medinę architektūrą, jos išsaugojimo galimybes, svarbą, metodiką. Pateikiama medžiaga apie medinės architektūros būklę Klaipėdos apskrityje.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min