Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palanga gydyklų centru dar netaps

Didžiausio Lietuvos kurorto valdžia Palangos poilsiautojus norėtų palepinti ne tik švariu paplūdimiu, bet ir gydyklomis.
15min.lt / Didžiausio Lietuvos kurorto valdžia Palangos poilsiautojus norėtų palepinti ne tik švariu paplūdimiu, bet ir gydyklomis.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Palangoje gydyklas užsimojusios statyti kompanijos įstrigo teismų karuselėje ir biurokratijos džiunglėse. Ir po vakarykščio susitikimo Klaipėdos apskrities viršininko administracijoje situacija nepasikeitė.

Vietoj buvusio „Jūratės“ baseino užsimota statyti modernią gydyklą su apartamentais. Kaip pasakojo bendrovės „Pinus Proprius“ atstovai, tam buvo gautas visų reikalingų institucijų sutikimas. S.Neries gatvėje vietoj buvusio baseino pastato jau pradėta rengti požeminė aikštelė automobiliams. Tačiau darbai sustojo, kai prieš metus įsisukta į teismų karuselę.

„Reikalaujama panaikinti detalųjį planą, nes šio sprendiniai neatitinka specialiojo plano sprendinių“, – aiškino Klaipėdos apygardos prokurorė Dalia Pocienė. Rasta neatitikimų: kur kas didesnis pastato plotas bei aukštis, nei leidžia specialusis planas.

Tačiau kompanijos, kuri Palangoje pasiryžusi investuoti savo lėšas, atstovai teigė, jog  specialusis planas yra tik rekomendacinio pobūdžio, visos pastabos formalios. Anot D.Pocienės, nė viename posėdyje ar susitikime taip ir nebandyta ieškoti kompromisų, kaip bylą būtų galima baigti taikos sutartimi.

Kitos bendrovės – „Baltijos aktima“ statybos leidimai baigiasi spalį. Jos direktorius Henrikas Petrauskas apgailestavo, kad šitiek laiko teko gaišti biurokratijos pinklėms įveikti. Neseniai paaiškėjo, kad, be visų būtinų dokumentų, reikia ir poveikio aplinkai vertinimo, kuris bendrovei atsieis apie 80 tūkst. Lt.

Tuo tarpu kurorto meras Vytautas Stalmokas apgailestavo, kad kurortas šiuo metu negali pateisinti grafo Felikso Tiškevičiaus Palangos, kaip gydyklų centro, idėjos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min