Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangiškė bute pardavinėjo naminę

Naminukė.
Klaipėdos VPK nuotr. / Naminukė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gautas anoniminis skundas apie verdamą naminukę pasitvirtino.

Anonimas teigė, kad Sodų gatvėje jau daugelį metų klesti prekyba namine degtine.

Buto šeimininkė durų neaidarė, pareigūnams net kilo įtarimų, kad anonimas sumelavo. Tačiau pareigūnams bebendraujant su kaimynais sugrįžo ir šioji su vyriškiu, nešančiu sunkų krepšį.

Netrukus paaiškėjo, jog tai – Kretingos rajono Kūlsodžio kaimo gyventojas, o sunkiame sportiniame krepšyje – pilnas specifinį naminės degtinės kvapą skleidžiančio skysčio indas. „Kalėdoms“, – paaiškino buto šeimininkė, tvirtindama, jog jos bute naminukės tikrai – daugiau nė lašo. Ir, kad įrodytų sakanti tiesą, atlapojo kambarių duris, kviesdama juos apžiūrėti. Patyrusiems pareigūnams puikiai žinomas šis negudrus manevras, kai, siekiant nuvilioti kuo toliau nuo tikrosios naminės degtinės buvimo vietos, siūloma apžiūrėti patalpas, kuriose jos nėra. Tad, atidžiau pasidairius po virtuvę, joje ir rasti dar penki įvairios talpos buteliukai, pilni, kaip manoma, naminukės.

Atgabenusiam per 10 litrų naminės degtinės kūlsodiškiui gresia baudžiamoji, o buto šeimininkei, laikiusiai namie apie 1,5 litro šio gėrimo, –  administracinė atsakomybė.

Beje, vyriškio automobilyje rastos tuščios talpos taip pat sudomino pareigūnus, mat ant  jų buvo užrašytos įvairios pavardės. Tikėtina, jog naminukė gabenta klientams... personaliuose induose.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min