Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangoje siaučia iš kojų verčiančios bangos – griežtai draudžiama maudytis

Palangos pajūris
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Palangos pajūris
Šaltinis: 15min
0
A A

Palangos pajūryje oro temperatūra – 16 laipsnių, vandens – 15. Kontrastas nedidelis, todėl turėtų būti labai tinkamos sąlygos maudytis. Yra vienas „bet“ – vėjas taip įsiūbavo jūrą, kad sukėlė keturių balų bangavimą. Gelbėtojai jau traukia skęstančius.

Baltijos jūra ties Palanga smarkiai pasišiaušusi. Ridena į krantą baltas keteras. Šiek tiek toliau matyti, kaip pakyla 2-3 metrų bangos. Tai vyksta tose vietose, kur siūbuojanti jūra susikerta su po vandeniu glūdinčia sekluma arba duobe.

Maloni saulė, šiek tiek besistumdantis vėjas ir griaunančios bangos. Nuostabus metas išsimaudyti. Jau įbridęs iki kelių, pajunti, kad ne tik bangos verčia ant iš kojų. Jaučiasi stipri srovė. Ties Palanga ji traukia išilgai kranto į Šventosios pusę.

Keletas užliejančių bangų, o jau nuo kranto kviečia jaunas gelbėtojas.

„Matote – dvispalvė geltonai raudona vėliava reiškia, kad mes budime, o po ja esanti raudona vėliava – griežtai draudžiama maudytis. Šiandien jau vieną iš jūros ištraukėme. Gyvas“, – perspėjo jaunas gelbėtojas.

Palei visą Palangos pajūrį susmaigstytos raudonos vėliavos, draudžiančios maudytis. Į abi puses nuo Palangos tilto iškelti ženklai, informuojantys, kad pakrantėje gausu duobių. Net jei nebanguota, maudytis čia yra pavojinga.

VIDEO: Banguotas Palangos pajūris

Maudymasis draudžiamose vietose arba draudžiamu laiku užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 14 iki 57 eurų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min