TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangoje – V.V.Landsbergio kūrybos vakarai

Šeštadienį kurorte viešėsiantis V.V.Landsbergis surengs popietę vaikams, o vakare – koncertą.
Organizatorių nuotr. / Šeštadienį kurorte viešėsiantis V.V.Landsbergis surengs popietę vaikams, o vakare – koncertą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Savaitgalį planuojantys patraukti į Palangą turės puikią progą kultūros centre „Ramybė“ susitikti su rašytoju, teatro ir kino režisieriumi, dainų autoriumi ir atlikėju Vytautu V. Landsbergiu.

Šeštadienį, nuo 16 val., vyks jo susitikimas su vaikais. V.V.Landsbergis nuo 1994 metų yra išleidęs daugiau kaip 15 pasakų knygelių vaikams. Iliustruotos žymių Lietuvos dailininkų bei išleistos kompaktinėmis plokštelėmis jos tapo labai populiarios tarp įvairaus amžiaus skaitytojų. 1993 metais V.V. Landsbergio pasakų knyga „Rudnosiuko istorijos“ išrinkta geriausia metų knyga vaikams, o 2004-aisiais išleista knyga „Arklio Dominyko meilė“ paskelbta geriausia metų knyga vaikams ir paaugliams. V.V. Landsbergis yra prestižinės 2008 metų Astrid Lindgren premijos nominantas.

Tos pačios dienos 20 val. įvyks V.V.Landsbergio kūrybos vakaras-koncertas. Jame dalyvaus ir  Ramunė Landsbergienė bei kompozitorius ir muzikantas Raimondas Rašpoliauskas. Bus demonstruojami naujausi trumpametražiai filmai „Erelis“ ir „Lapatai lapatai nuo kalniuko“.

V.V.Landsbergis Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbos ir literatūros studijas. Vėliau kartu su būsimais lietuvių kinematografininkais išvyko į Tbilisį Š.Rustavelio teatro institute studijuoti kino režisūros. Stažavosi Niujorke, Jono Meko filmų antologijos archyve, jaunųjų Europos teatro režisierių kursuose Anglijoje.

Prieš keletą metų dviguba kompaktine plokštele „Kaimiečių mantros“ debiutavęs ir kaip bardas, 2007 metais jis išleido jau penktąjį dainuojamosios poezijos bei liaudies dainų albumą „Sapnas“. Prieš tai dar buvo įrašyti „Žiauriai gražūs romansai“, „Aš visai nežinau kodėl“, „Angelas ant stogo“.

Produktyvus menininkas yra sukūręs virš dvidešimties dokumentinių filmų, kelis vaidybinius – tarp jų 2002 metais filmą-pasaką „Jonukas ir Grytutė“. 2008 metais sukurtas filmas „Kai aš buvau partizanas“.

Lietuvos teatruose jis yra režisavęs virš dešimt spektaklių, daugelis jų – pagal jo paties sukurtas pjeses. 

Susitikimas su V.V.Landsbergiu vyks šeštadienį, 16 ir 20 val. Palangoje, kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min