Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangoje viešės kinų turizmo verslo atstovai

Savaitgalį Palangoje poilsiavo nemažai žmonių.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Kinai susidomėjo ir Palanga.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį į Palangą atvyksta 14 Kinijos turizmo valdžios bei verslo atstovų.

Savaitę viešėdami Lietuvoje bei lankydamiesi įvairiuose šalies miestuose, kinų delegacijos nariai artimiau susipažins su Lietuvos turizmo galimybėmis, lankys gražiausias vietoves ir užmegs  kontaktus su Lietuvos turizmo verslo atstovais.

Kurorte svečius sutiks Palangos vadovai, Turizmo informacijos centro, Viešbučių ir restoranų asociacijos, savivaldybės atstovai.

Kinijos verslo atstovai partneryste su lietuviais susidomėjo po to, kai gegužės mėnesį Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (VTD) direktorė Raimonda Balnienė drauge su Ūkio viceministru Daumantu Lapinsku, Užsienio reikalų ministru Audroniu Ažubaliu bei Lietuvos turizmo verslo atstovais lankėsi Kinijos Liaudies Respublikoje, kur susitiko su šios šalies turizmo verslo atstovais.

„Pavasarį vykusi turizmo verslo misija Kinijoje buvo tikrai sėkminga ir tada numatyto šios šalies delegacijos atsakomojo vizito sulaukėme išties greitai. Džiaugiamės, kad turizmo sektoriaus atstovai iš tokios didelės ir išskirtinį potencialą turinčios rinkos parodė didelį susidomėjimą mumis ir panoro taip greitai aplankyti mūsų šalį bei imtis konkrečių partnerystės veiksmų. Tikime, kad į namus jie parveš gerą žinią apie Lietuvą bei jos galimybes, ir jau artimiausiu metu ims gausinti atvykstančių turistų iš Kinijos skaičių,“ – teigė VTD direktorė dr. R.Balnienė.

Dar vizito Kinijoje metu paaiškėjo, kad šiai rinkai itin įdomus Lietuvos UNESCO paveldas, gintaras, architektūra ir menas. Taip pat kinai domėjosi Orientalistikos studijų centru ir faktu, kad Lietuva – geografinis Europos centras. Šias traukos vietas, kurortus, didžiųjų miestų savivaldybes bei kaimo turizmo sodybas kinų delegacija lankys visą savaitę. Vėliau keletui dienų užsuks į Latviją bei Estiją.

Viešnagės metu Kinijos turizmo atstovai ne tik lankys patraukliausius Lietuvos turizmo objektus, bet ir dalyvaus kontaktų mugėje. Joje 50 abiejų šalių verslininkų galės užmegzti kontaktus bei kalbėtis apie konkrečias bendradarbiavimo galimybes.

Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija prognozuoja, kad 2020 m. Kinijos turizmo rinka pagal atvykstančių ir išvykstančių turistų srautus taps pirmaujančia pasaulyje. Tai yra svarbi priežastis, todėl jau dabar reikia investuoti, kad galėtume konkuruoti su Europos šalimis dėl turistų iš Kinijos pritraukimo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min