Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2016 rugpjūčio 12d. 19:58

Palangos centre įrengti bankomatai varo poilsiautojus iš proto

Pašvietus saulei bankomato ekrane nieko nesimato
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Pašvietus saulei bankomato ekrane nieko nesimato

Pačiame Palangos centre, miesto Turizmo informacijos centro sienoje įmontuoti bankomatai ne vienam kurorto svečiui tapo tikru kantrybės išbandymu. Saulėtomis dienomis šiais bankomatais pasinaudoti nėra lengva – spiginant saulės spinduliams bankomatų ekranuose nieko nesimato.

Einant pro pačiame miesto centre, Kretingos gatvės pradžioje, įrengtus bankomatus saulėtą dieną galima prisižiūrėti gana komiškų vaizdų.

Prie bankomatų palinkę žmonės visaip bando įžiūrėti, kas rašoma ekrane – dengia jį rankomis, įvairiais daiktais.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Pašvietus saulei bankomato ekrane nieko nesimato
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Pašvietus saulei bankomato ekrane nieko nesimato

15min žurnalistai stebėjo, kad viena moteris, bandydama išsiimti pinigų, nusirengė megztinį ir juo bandė pridengti bankomatą nuo akinančių saulės spindulių. Sutikti žmonės piktinosi, kad apie patogumą buvo visai nepagalvota.

Turizmo informacijos centro sienoje įrengti trys bankomatai: SEB banko, „Swedbank“ ir vienas bankomatas kelių bankų klientams.

SEB banko atstovė spaudai Ieva Dauguvietytė-Daskevičienė 15min teigė, jog bankomatų vietą bankas renkasi pagal tai, kur yra didžiausi klientų srautai, klientams patogiausia vieta, kur gali užtikrinti saugumą.

Atsakingi banko darbuotojai įvertins, ką galime patobulinti.

„Dėkojame jums už pastebėjimą dėl bankomato, atsakingi banko darbuotojai įvertins, ką galime patobulinti, kad užtikrintume didesnį klientų patogumą, atsižvelgiant į vietos, kur įrengtas bankomatas, architektūrinius ir kitus reikalavimus“, – teigė atstovė.

Palangoje iš viso yra 3 šio banko bankomatai – Kretingos, Plytų ir Malūno gatvėse, SEB banko klientai tokiomis pat sąlygomis gali išsiimti pinigų ir dviejuose DNB banko bankomatuose.

Grynųjų galima išsiimti specialiu ženklu pažymėtose „Maxima“ ir „Iki“ prekybos centrų kasose.

„Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraškevičius 15min teigė, kad visai šalia minėto bankomato veikia „Swedbank“ savitarnos erdvė, kurioje banko klientai visą parą gali naudotis 2 grynuosius pinigus išduodančiais ir priimančiais bankomatais.

„Įrenginiai yra uždaroje patalpoje, todėl jais patogu naudotis bet kokiomis oro sąlygomis“, – pabrėžė jis.

Palangoje iš viso yra 5 šio banko bankomatai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min