Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 liepos 16d. 21:00

Palangos gelbėtojai neteko kantrybės – poilsiautojus apipylė baudomis

Prie Palangos gelbėtojų stoties rikiuojasi pažeidėjai
Gelbėtojų nuotr. / Prie Palangos gelbėtojų stoties rikiuojasi pažeidėjai
Palangos gelbėtojai vėjuotą ketvirtadienį į pagalbą kvietėsi policiją. Paplūdimio taisykles pažeidinėjančių poilsiautojų jau nebedrausmina vien gelbėtojų įspėjimai – prireikė policijos įsikišimo. Net šešiolikai poilsiautojų skirtos baudos.

Nuo pat ketvirtadienio ryto Palangos paplūdimiuose plevėsuoja raudona vėliava, draudžianti maudytis. Gelbėtojai vos ją iškėlę poilsiautojus reguliariai informuodavo, kad nevalia lipti į vandenį. Vėliau vis bėgiojo nepaklususiuosius  vaikyti iš vandens. Galiausiai neteko kantrybės ir iškvietė policiją.

„Per dešimtmetį nesu nubaudęs tiek poilsiautojų, kiek šiandien. Bet jau nebepakanka drausminti žodžiais – nepadeda. Kas į vandenį brenda, kas girtuokliauja kopose, kas vaikų neprižiūri“, – piktinosi Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.

Gelbėtojai patys bausti poilsiautojų negali, tad į reidus kviečiasi policiją. Ji ir papurto vasarotojų pinigines. Nuo liepos 1-osios už paplūdimio taisyklių pažeidimus baudos žymiai išaugo, tad gelbėtojai viliasi, kad vieną kartą nubaustas poilsiautojas antrą kartą nusižengimo nekartos.

„Pernai vasarą bauda buvo nuo 10-20 litų. Dabar jau tenka pakloti nuo 17 iki 57 eurų. Didžiausią baudą šiandien gavo tėvas, neprižiūrėjęs savo vaiko. Guli sau kopose, o vaikas – vandenyje taškosi“, – apie pažeidimus pasakojo J.Pirožnikas.  

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min