Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangos mokyklos rekonstrukcijai skirta beveik 4 mln. Lt

Dainius Kreivys
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Dainius Kreivys
Šaltinis: 15min
0
A A

Ūkio ministras Dainius Kreivys įsakymu paskyrė finansavimą iki 3,99 mln. Lt Palangos Vlado Jurgaičio vidurinės mokyklos pastatų rekonstrukcijai. Projektas bus finansuojamas iš 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas nacionaliniu lygiu“.

Pagal priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas nacionaliniu lygiu“ projektų įgyvendinimui paskirta ES struktūrinė parama bus panaudota pastatams šiltinti, langams keisti, energetinėms sistemoms modernizuoti ir kitoms energijos taupymo priemonėms diegti. Pagal šią priemonę numatytiems įgyvendinti projektams suplanuota paskirstyti daugiau kaip 425 mln. Lt.

Palangos Vlado Jurgaičio vidurinės mokyklos pastatų rekonstrukcijos projektas yra vienas iš 131 valstybės projekto, kurių sąrašas ūkio ministro įsakymu buvo patvirtintas 2008 m. liepos mėn.

Planuojama, kad šioje mokykloje įgyvendinus numatytas renovacijos priemones, energijos sąnaudos rekonstruotame pastate sumažės 49 procentais, bus padidintas energijos suvartojimo efektyvumas ir pagerintos pastato konstrukcinės savybės, taip pat bus naujai įrengtos mokymosi ir darbo patalpos, praneša Ūkio ministerija.

Tikimasi, kad realiai prasidėjęs viešosios paskirties pastatų renovavimas iš ES struktūrinės paramos lėšų ne tik prisidės prie energijos efektyvumo didinimo, bet padės pastaruoju metu sunkumus patiriančiam statybų sektoriui bei darbo vietų šiame sektoriuje išsaugojimui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min