Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palengvins abiturientų apsisprendimą

Pernai Kaune vykusi Aukštųjų mokyklų mugė sulaukė didelio susidomėjimo.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Pernai Kaune vykusi Aukštųjų mokyklų mugė sulaukė didelio susidomėjimo.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį šeštadienį Kaune vyks Aukštųjų mokyklų mugė, kurioje dalyvaus 19 Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Šiame, jau aštuntą kartą Kaune vyksiančiame, renginyje Lietuvos aukštosios mokyklos supažindins su savo siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Mugėje laukiami gimnazijų, vidurinių, aukštesniųjų ir profesinių mokyklų moksleiviai bei mokytojai bei visi, kurie domisi aukštuoju mokslu. Aukštųjų mokyklų dėstytojai patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti vienoje ar kitoje aukštojoje mokykloje, kaip ruoštis studijoms.

Mugėje kiekviena aukštoji mokykla papildomai pateiks specialią prisistatymo programą. Joje kviečiami apsilankyti ne tik aukštesniųjų klasių moksleiviai ar abiturientai. Daug aktualios informacijos čia ras ir studentai ar aukštųjų mokyklų absolventai, nes aukštosios mokyklos pristatys ne tik pirmos pakopos – bakalauro - studijas, bet ir antros pakopos studijas – magistrantūrą bei trečios pakopos studijas – doktorantūrą, rezidentūrą ir meno aspirantūrą.

Mugė vyks Lietuvos kūno kultūros akademijos lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42) 10-16 val.

Mugės dalyviai

Kauno medicinos universitetas, Kauno technologijos universitetas, Klaipėdos universitetas, Lietuvos žemės ūkio universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilniaus pedagoginis universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Šiaulių universitetas, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Lietuvos kūno kultūros akademija, Lietuvos veterinarijos akademija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilniaus dailės akademija, Vilniaus universiteto Tarptautinė verslo mokykla, Vilniaus kolegija ir Vilniaus teisės ir verslo kolegija.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min