Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paliktas automobilis – ne kliūtis pakloti vamzdžius

Už darbininkų tvoros paliktas vilniečio automobilis
Urtės G./15min.lt skaitytojos nuotr. / Už darbininkų tvoros paliktas vilniečio automobilis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Inžinerines komunikacijas kloję darbininkai sugebėjo atlikti savo užduotis nepaisydami kieme palikto automobilio. Tiesa, transporto priemonė kuriam laikui buvo „įkalinta“.

„Vaizdelis buvo gana kurioziškas. Ta mašina stovėjo kaip narve, o statybininkai pasirausė po ja ir vis tiek nutiesė vamzdžius“, – rašo 15min.lt skaitytoja Urtė G., viename sostinės Gedimino prospekto kiemų užfiksavusi įdomių vaizdų.

Kasti griovį ir keisti vamzdžius ketinę darbininkai paprašė vairuotojų tam tikrame plote nestatyti ir nepalikti automobilių, tačiau į šį prašymą vienas „Renault“ vairuotojas neatsižvelgė. Mašina kieme stovėjo pagal taisykles, todėl priverstinai jos nutempti nebuvo galimybės.

Tačiau inžinerinių tinklų meistrai nenuleido rankų. Kieme jie iškasė griovius tiek, kiek galėjo, tuo tarpu toje vietoje, kur stovėjo mašina, naujus vamzdžius prastūmė po žeme. Tiesa, pats automobilis kurį laiką buvo atsidūręs spąstuose – saugumo sumetimais visa zona buvo užtverta.

„Kaip supratau, po kelių dienų atsirado to automobilio savininkas ir statybininkai jį išleido“, – pastebėjimais dalijosi 15min.lt skaitytoja.

Redakcija dėkoja Urtei už nuotraukas ir informaciją!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min