Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pamario restauratorius“: rekonstrukcija vyksta pagal planą

Dramos teatro rekonstrukcija atsieis apie 60 mln. Lt.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Dramos teatro rekonstrukcija atsieis apie 60 mln. Lt.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos dramos teatro rekonstrukcijos rangovas – bendrovė „Pamario restauratorius“, reaguodama į išplatintą Kultūros ministerijos pranešimą apie inicijuojamą tyrimą dėl galimai valstybei padarytos žalos atliekant teatro pastatų griovimo darbus, informuoja, jog visi pastato demontavimo darbai buvo atlikti pagal rekonstrukcijos projekto reikalavimus.

Kultūros ministerija penktadienį informavo apie tai, jog dėl teatro rekonstrukcijos kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.

Oficialiai patvirtintame investiciniame projekte „Klaipėdos  dramos teatro pastato Klaipėdoje, Teatro g. 2 avarinės būklės likvidavimas ir pastato rekonstravimas“  nurodyta, jog vykdant griovimo-ardymo darbus, bet kokias atliekas ir statybinį laužą rangovas privalo išvežti į paskirtą ir patvirtintą vietos valdžios sąvartyną.

Prieš pradedant avarinės būklės pastatų ardymo darbus ar vykdant juos, kokių nors kitų Dramos teatro administracijos, teatro steigėjo ar projekto užsakovo nurodymų dėl statybinio laužo panaudojimo nebuvo gauta.  Todėl darbai įvykdyti pagal projekto reikalavimus. Jų įvykdymo aktai oficialiai priimti ir patvirtinti, kaip tai numato Statybų įstatymas, objekto Rangos sutartis bei kiti norminiai aktai.

Klaipėdos dramos teatro administracijos prašymu, šios įstaigos veiklą tikrinusiems Kultūros ministerijos auditoriams buvo pateikta išsami medžiaga apie statybinio laužo kiekius bei jų sutvarkymą.

Bendrovė „Pamario restauratorius“ pasiruošusi pateikti visą su šiuo klausimu susijusią dokumentaciją inicijuojamą tyrimą atliksiančioms valstybės institucijoms.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min