Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pamaryje kyla vanduo – Rusnės kelią jau semia 10 cm vandens

Vanduo pamaryje pamažu ima kilti. Ant Rusnės kelio jau – 10 cm vandens.
Nojaus nuotr. / Vanduo pamaryje pamažu ima kilti. Ant Rusnės kelio jau – 10 cm vandens.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pamaryje pamažu ėmė kilti vanduo – matomi pirmieji pavasarinio potvynio ženklai. Tačiau kol kas gyventojams nepatogumų nekyla.

Trečiadienio rytą ant Rusnės kelio jau buvo 5 cm vandens, popietę vanduo pakilo iki 10 cm. Kol kas šis ruožas lengvai įveikiamas vairuotojams. Dar išvakarėse vandens lygis siekė 3 cm. Eismas ribojamas, kai vandens lygis pakyla iki 20 cm.

Nemunas nuo Tatamiškių iki Uostadvario jau išsilaisvinęs iš ledų. Tačiau ties Uostadvariu dar matomas ledas. Kairėje upės pusėje ledas dar net neatšokęs nuo kranto. Nemuno deltos šakos žemupyje – Skirvytė ir Pakalnė – taip pat vis dar kaustomos ledo. 

Pamaryje vis dar apie 10 hektarų ploto yra apsemti potvynio vandens: rudenį išsiliejęs vanduo kol kas dar kaustomas ledo. Yra apie 15 km kelių, kurie vis dar nepravažiuojami. 

„Sunku prognozuoti, koks bus potvynis šiemet. Manau, kad situacija bus normali. Dabar vyraujantys orai, kai naktį temperatūra būna apie nulį, dieną apie 4-5 laipsnius šilumos yra mums palankūs. Tikėkimės, kad staigaus atšilimo nebus“, – teigė Šilutės rajono savivaldybės Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos tarnybos skyriaus vedėjas Romualdas Renčeliauskas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min