2009-03-12 08:22

„Pamiršo“ iškelti vėliavas

Trečiadienį, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kaip ir vasario 16-ąją, miesto centre ne visur plevėsavo trispalvės.
Aplink Rotušę ne visos parduotuvės ir valstybinės įstaigos trečiadienį buvo iškėlusios trispalves.
Aplink Rotušę ne visos parduotuvės ir valstybinės įstaigos trečiadienį buvo iškėlusios trispalves. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Sostinės savivaldybės Kontrolės poskyris vakar tikrino, ar prie pastatų iškeltos vėliavos. Kontrolieriai tikrino senamiestį, naujamiestį, taip pat po kelis namus miegamuosiuose rajonuose.

„Atkreipėme dėmesį į tas vietas, kur vėliavos nekabėjo ir vasario 16-ąją minint Valstybės atkūrimo dieną“, – sakė Kontrolės poskyrio vedėjas Marius Švaikauskas.

Aplink Rotušės aikštę vėliavų vakar nebuvo išsikėlusios parduotuvės „Escada“, „Du broliai“, Ramunės Piekautaitės, „Armani“ salonai, Lenkijos Respublikos ambasada, advokatų kontora „Sutkienė, Pilkauskas ir partneriai“. Tušti vėliavų laikikliai kabėjo ir prie valstybinių įstaigų – Higienos institutas bei Lietuvos bioetikos komitetas.

Per vasario 16-osios reidą senamiestyje buvo užfiksuota apie 50 pažeidimų.

Lietuvoje valstybės vėliavas privaloma iškelti vasario 16-ąją, kovo 11-ąją ir liepos 6 dieną.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą