Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2015 01 01

Panevėžiečiai griausmingai sutiko 2015-uosius ir vieni kitiems linkėjo finansinės sėkmės

Išmušus vidurnakčiui Panevėžio dangų nušvietė fejerverkų salvės. Panevėžiečiai ir miesto svečiai griausmingai sutiko 2015-uosius metus.
2015-ųjų metų sutikimas
2015-ųjų metų sutikimas / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Vidurnaktį į gatves išėję žmonės į dangų leido fejerverkus ir šovė šampaną. Čia pat liejosi sveikinimai draugams ir kaimynams. Kai kurie panevėžiečiai Naujųjų metų vakarą sutiko teatruose, o po to šventė namuose, kadangi šiemet pirmą kartą Laisvės aikštėje prie miesto eglės nebuvo planuojamas bendras Naujųjų metų sutikimas.

Kita dalis miestelėnų iki vidurnakčio linksminosi „Cido“ arenoje, kur buvo suorganizuota šventinė 2015-ųjų metų sutikimo programa. Laikrodžiams mušant vidurnaktį greta „Cido“ arenos dangų nušvietė įspūdingi fejerverkai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./2015-ųjų sutikimas Panevėžio rajone
Tomo Markelevičiaus nuotr./2015-ųjų sutikimas Panevėžio rajone

„Sveikiname visus panevėžiečius ir kitų miestų gyventojus su 2015-aisiais metais. Tikiuosi, kad jie visiems bus geresni, turtingesni ir pildysis visos svajonės, bus realizuoti planai“, – sveikinimo žodžius žėrė panevėžietis Arvydas, Naujuosius sutikęs su šeima savo namuose.

Kai kurie miestelėnai Naujuosius metus nusprendė sutikti Panevėžio rajone, kaimo turizmo sodybose. Beje, tie kurie ieškojo vietos kur apsistoti paskutinę minutę, laisvų sodybų jau neberado.

Tomo Markelevičiaus nuotr./2015-ųjų sutikimas Panevėžio rajone
Tomo Markelevičiaus nuotr./2015-ųjų sutikimas Panevėžio rajone

„Naujuosius metus planavome iš anksto, todėl su draugais ir kolegomis išsinuomavome sodybą. Sutartį su šeimininkais sudarėme dar rugsėjį. Visiems žmonėms linkiu Naujuosius sutikti saugiai ir kitą rytą susidraugauti su mūsų naująja valiuta – euru“, – 2015-ųjų išvakarėse linkėjo panevėžietis Ernestas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius