Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 2d. 22:52

Panevėžiečių skiepijimui – erdvesnės patalpos miesto centre

Vakcinos nuo COVID-19
„Scanpix“ nuotr. / Vakcinos nuo COVID-19

Kadangi Panevėžio miesto poliklinikos darbuotojai pradėjo kviesti skiepyti vyresnius miesto gyventojus ir besiskiepijančių srautai smarkiai išaugo, vakcinavimo centras iš poliklinikos persikels į kitas patalpas – į Panevėžio miesto centrą.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatorius Kazimieras Armonavičius patvirtino, kad vakcinacijos centras persikels į patalpas netoli miesto Savivaldybės.

„Panevėžio poliklinika sudarė sutartį su buvusio „Swedbank“ pastato Laisvės aikštėje pirkėjais ir planuoja perkelti vakcinavimo centrą į naują vietą. Kol kas, iki kovo 8 dienos, panevėžiečiai bus skiepijami Panevėžio miesto poliklinikoje Nemuno gatvėje. Tačiau kitos savaitės pirmadienį – kovo 8 d. – nuo COVID-19 miesto gyventojai bus skiepijami Laisvės a. 18 pastato pirmajame aukšte“, – pristatė naują vakcinavimo vietą K.Armonavičius.

Pasak Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatoriaus K.Armonavičiaus, Panevėžio poliklinikoje besiskiepijančiųjų srautai dideli.

„Pradėti vakcinuoti vyresnio amžiaus asmenis ir jie, gavę informaciją, nuo pat ankstyvo ryto, nors yra nurodytas laikas, rikiuojasi į eilę skiepytis. Skiepijimo tvarka nuo kovo 8 dienos nesikeis, o tik pasikeis vieta. Manome, kad naujoji vakcinavimo vieta panevėžiečiams bus patogi“, – įsitikinęs Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas K.Armonavičius ir teigė, kad naujos vakcinavimo vietos ieškoti priversti – didėja vakcinų siuntos ir skiepijimo apimtis.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min