Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 31d. 23:10

Panevėžio kelių policijos pareigūnai dirbs naujoje vietoje

Policijos reidas Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policija

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) kelių policijos tarnyba pakeitė adresą ir išsikėlė į patalpas Molainių g. 4.

Patalpos Beržų g. 46 uždarytos ir ruošiamos rekonstrukcijai – po poros metų šioje vietoje turėtų atsirasti naujas Panevėžio apskrities VPK pastatas.

Patalpas, į kurias persikėlė komisariato Kelių policijos tarnyba, pašventino Panevėžio apskrities VPK kapelionas Eugenijus Troickis.

Persikėlė porai metų

Panevėžio apskrities VPK viršininkas Rimantas Bobinas teigė, kad Kelių policijos tarnyba į Molainių gatvę persikelia laikinai.

„Kelių policijos tarnyba čia įsikurs iki tol, kol bus pastatytas naujas Panevėžio apskrities VPK pastatas Beržų gatvėje. Manau, kad dveji metai prabėgs greitai ir į Beržų gatvę grįšime į pritaikytas ir naujas patalpas. Tikiuosi, kad projektas, kuris bus įgyvendintas Beržų gatvėje, atliktas laiku“, – sveikino policijos pareigūnus įsikūrus naujoje vietoje ir priminė, kad iki 2016 metų Molainių g. 4 buvo policijos komisariato skyrius.

Išpirks per 12 metų

Komisariato viršininkas R.Bobinas paaiškino, kad naujojo policijos komisariato pastato Beržų gatvėje projektavimo darbai rugpjūčio mėnesį bus baigti.

„Tuomet prasidės naujojo pastato statybos, kurios, pagal planą, bus baigtos 2022 metų rudenį. Manau, kad statybos neužsitęs ir nebus vilkinamos, nes investuotojas bendrovė „Salvintas“ į statybas investuoja nuosavas lėšas 23 mln. 62 tūkst. eurų. Užbaigus statybas per 12 metų iš investuotojo išsipirksime pastatą“, – informavo komisariato viršininkas apie būsimas statybas.

Buvusį pastatą rekonstruos

Pasak R.Bobino, buvęs Kelių policijos tarnybos pastatas Beržų gatvėje tikriausiai nebus griaunamas.

„Jį perduosime investuotojui ir jie pritaikys – rekonstruos – statydami naują pastatą. Po poros metų ir naujas patalpas susikels visos Panevėžio apskrities VPK tarnybos, kurios dabar mieste išsimėčiusios keturiose vietose. Statybos prasidės ne vėliau, kaip rugpjūčio 6 dieną“, – paaiškino komisariato viršininkas.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
08:10
00:18

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min