Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 31d. 21:43

Panevėžio rajono politikas nesuvaldė liežuvio: posėdžio metu kelis kartus susikeikė

Alfonsas Bakšys
Rimvydo Ančerevičiaus nuotr. / Alfonsas Bakšys

Paskelbus visoje šalyje karantiną, Lietuvos savivaldybių tarybos, ir ne tik, posėdžiauja nuotoliniu būdu. Jų metu įvyksta kurioziškų dalykų – prieš beveik pusantro mėnesio nuotolinio posėdžio pradžioje, premjerui Sauliui Skverneliui pranešant apie jo darbotvarkę, finansų ministras Vilius Šapoka išsitraukė cigaretę ir užsirūkė, o ketvirtadienį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nario, „valstiečio“ Audrio Šimo balsavimas komiteto posėdyje priminė nacių saliutavimą. Nuo jų neatsilieka ir Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys, nepartinis Alfonsas Bakšys. Nuotolinio posėdžio metu jis du kartus rusų kalba susikeikė.

Skųs etikos sargams

Tarybos narė liberalsąjūdietė Daiva Juodelienė pasipiktino A.Bakšio elgesiu ir teigė, kad tokiu dalykų netoleruos.

„Pavyzdį parodė aukštesnio rango politikai. Vienas jų užsirūkė posėdžio metu, kitas balsavo įdomiai, o štai A.Bakšys susikeikė. Negalima toleruoti tokį nesusivaldymą. Net ir meras Povilas Žagunis pastabą keikūnui pasakė, kad išjungtų mikrofoną. Todėl kreipsiuosi į Etikos komisiją dėl Tarybos nario keiksmažodžių posėdžio metu“, – aiškino D.Juodelienė.

Atsiprašo už keiksmažodžius

Tarybos posėdžio metu keiksmažodžius laidęs A.Bakšys nuoširdžiai atsiprašinėjo ir pasakojo, kaip jam ištrūko netinkami žodžiai.

„Tarybos posėdžio metu strigo internetas. Dingo vaizdas ir nesusivaldžiau – porą kartų susikeikiau. Šiaip jau nesu iš tų žmonių, kurie keikiasi. Bet dingus vaizdui net nepajutau, kai susikeikiau. Paskui susisiekiau su informatikos specialistu ir jis paaiškino, ką turiu daryti. Susitvarkiau ir galėjau dirbti. Labai atsiprašau visų už keiksmažodžius. Daugiau nepasikartos“, – sakė politikas ir teigė, kad per kitą Tarybos posėdį atsiprašys visų ir, jeigu reikės, atsiprašys ir Etikos komisijoje.

Pykti nereikia

Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis teigė puikiai suprantantis A.Bakšį.

„Emocijos pagautas A.Bakšys susikeikė. Pats nepastebėjau, bet kai susirašinėjimo metu informavo kiti Tarybos nariai, kad jis nusikeikė, paprašiau valdytis. Jam ištrūko keiksmažodžiai, bet tai buvo nevalingai pasakyta, kai pradėjo strigti internetas. Žinoma, nėra gerai, kad taip įvyko, nes įrašas liko. Yra toks posakis: ištrūkusį arklį gali pagauti, bet pasakyto žodžio nesugrąžinsi. Manau, kad A.Bakšiui reikia dovanoti ir nepykti. Tai gyvenimiška situacija“, – aiškino rajono meras ir gynė A.Bakšį.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min