Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio vicemero nuotrauka sukėlė kritikos laviną

V.R.Gritėnas (trečias iš kairės) užsitraukė nemalonę nusifotografavęs prie Sovietų Sąjungą šlovinančios vėliavos.
Panevėžio rajono savivaldybės nuotr. / V.R.Gritėnas (trečias iš kairės) užsitraukė nemalonę nusifotografavęs prie Sovietų Sąjungą šlovinančios vėliavos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pergalės dieną Baltarusijoje atšventęs Panevėžio rajono vicemeras Vytautas Rapolas Gritėnas sulaukė raginimo trauktis iš pareigų, tačiau kritiką jis atremia juokaudamas apie raudonos spalvos nemėgstančius kalakutus, rašo „Lietuvos žinios“.

Politiškai neišprusęs, neatsakingas, neetiškas, ignoruojantis valstybės vykdomą užsienio politiką, paminantis nukentėjusiųjų nuo sovietų okupacijos atminimą – tokių kaltinimų iš oponentų sulaukė socialdemokratas V.R.Gritėnas.

Politikas į nemalonę pateko, kai nuvyko į Baltarusijos Molodečno miestą ir su tenykščiais karo veteranais šventė Antrojo pasaulinio karo pabaigos 65-ąsias metines.

V.R.Gritėno vadovaujama oficiali trijų asmenų delegacija Molodečne lankėsi gegužės 8–9 dienomis. Vicemero įspūdžius iš kelionės iliustruoja nuotrauka, kurioje jis su kitais delegacijos atstovais užfiksuotas tarp medaliais pasidabinusių karo veteranų. Už vicemero nugaros matyti buvusią SSRS šlovinanti raudona vėliava. Būtent ši nuotrauka, įdėta į Panevėžio rajono savivaldybės internetinę svetainę, ir sukėlė vietos taryboje dirbančių dešiniųjų politikų įtūžį. Jie įsitikinę, kad prie SSRS vėliavos puikavęsis V.R.Gritėnas turėtų atsistatydinti.

Opozicija siekia, kad per artimiausią posėdį būtų apsvarstytas V.R.Gritėno ir kitų delegacijos narių elgesys, bei tikina, esą į Baltarusiją vykęs politikas ignoravo Lietuvos vadovų, tarp jų ir prezidentės Dalios Grybauskaitės, poziciją nedalyvauti Pergalės dienos minėjimuose, rengtuose mūsų kaimynų Rytuose.

Tačiau pats V.R.Gritėnas opozicionieriams pasiūlė atsipeikėti ir liautis politikavus. „Žinote, aš sakau, kad kai kurie žmonės serga kalakuto sindromu: vos pamato raudoną spalvą,ir burbuliuoja“, – „Lietuvos žinioms“ sakė vicemeras. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min