Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžys spaudos veidrodyje: meras V.Satkevičius įkyrėjo net savai partijai

Susitikimo akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Panevėžio spauda puikuojasi miesto sportininkais, kurių pastangos ir pasiekimai buvo įvertinti sostinėje. Tačiau kol sporto šakų atstovai džiaugiasi jau iškovotais titulais, politikos ringe kovos virti dar tik pradeda.

Vilniuje vyko iškilminga Lietuvos jaunučių sporto žaidynių uždarymo ceremonija. Renginyje dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Janina Gaidžiūnaitė, Kūno kultūros ir sporto centro atstovai.

Tarp šešių savivaldybių grupių, suskirstytų pagal mokinių skaičių, kompleksinėje įskaitoje Panevėžys antroje miestų grupėje liko antras.

Šiemet pirmą sykį vyko 24 sporto šakų varžybos. Žaidynių organizacinis komitetas papildomai įtraukė vandensvydžio, orientavimosi sporto, kiokušin karatė ir sportinių šokių varžybas. Jaunučių sporto žaidynėse atsirado trys naujos olimpinės ir trys neolimpinės sporto šakos, kurios plėtojamos Lietuvoje.

„Džiaugiuosi, kad mūsų jaunimas aktyviai sportuoja ir užima aukštus pasiekimus šalies mastu“, – naujienų portalui „Aina“ sakė J.Gaidžiūnaitė.

Tarp šešių savivaldybių grupių, suskirstytų pagal mokinių skaičių, kompleksinėje įskaitoje Panevėžys antroje miestų grupėje liko antras. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras parsivežė net penkis apdovanojimus. Centro auklėtiniai finalinėse bokso, stalo teniso ir orientavimosi varžybose buvo treti, baidarių ir kanojų varžybose – antri ir kaip dera dviračių miestui – tapo pirmi dviračių finalinėse varžybose.

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr./Sportininkų pagerbimas
Panevėžio miesto savivaldybės nuotr./Sportininkų pagerbimas

Taip pat prizininkais išrinkti dviračių sporto klubas „Fortūna“ (II vieta), kiokušin karatė klubas „Argus“ (III vieta) ir sportinių šokių klubas „Rumba“ (I vieta). Treneriai taip pat neliko be įvertinimų. Dviračių treneris Algimantas Buividas užėmė II vietą, lengvosios atletikos trenerė Aldona Dobregienė ir kiokušin karatė treneris Remigijus Olšauskas pelnė III vietas.

Renginį užbaigė iškilmingas žaidynių vėliavos perdavimas Šiauliams – 2015 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynių organizatoriams.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisras Panevėžio miesto savivaldybėje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Panevėžio miesto savivaldybė

Miesto politinėje arenoje kovos vis dar verda. Tiesa, jos čia kiek kitokios. Dienraštis „Sekundė“ rašo kad į Panevėžio vairą įsikibę konservatoriai dėl valdžios kitoje kadencijoje nusiteikę suvalgyti ne tik politinius oponentus, bet ir vienas kitą.

Meras Vitalijus Satkevičius kolegų negailestingai nutrenktas į devintąją vietą.

Prieš daugiau nei dvi savaites skyriaus sudarytą kandidatų savivaldos rinkimuose sąrašą, kuriame meras Vitalijus Satkevičius kolegų negailestingai nutrenktas į devintąją vietą, dvi konservatorės apskundė partijos priežiūros komitetui, rašo „Sekundė“.

Pačios dirbusios balsų skaičiavimo komisijoje ir net savo parašais patvirtinusios merui nepalankius reitingavimo rezultatus, praėjus porai savaičių moteriškės susizgribo reikalauti, kad kandidatų į kitos kadencijos miesto Tarybą sąrašas būtų anuliuotas. Priežiūros komitetui pateiktame skunde nurodoma, esą sudarytasis negalioja, nes reitinguoti kandidatų atėjo mažiau skyriaus narių nei numatyta partijos įstatuose.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Panevėžio meras V.Satkevičius guodžiasi, kad miestas jau nebepakelia investicijų naštos
Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Panevėžio meras V.Satkevičius

„Sekundės“ teigimu, pavėluotos teisybės paieškos stebina priežiūros komiteto pirmininką, Seimo narį Stasį Šedbarą, o Panevėžio TS-LKD skyriaus nariai net atvirai kalba, kad krikščionys demokratai neriasi iš kailio bandydami gelbėti politinių bendražygių pasitikėjimo netekusio V.Satkevičiaus garbę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min