Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pankroko pionieriai sugrįžta į Kauną

Beveik du dešimtmečius su pertraukomis gerbėjus džiuginanti grupė pelnytai vadinama pankroko stiliaus muzikos pradininke Lietuvoje.
Nuotr. iš asm. archyv. / Beveik du dešimtmečius su pertraukomis gerbėjus džiuginanti grupė pelnytai vadinama pankroko stiliaus muzikos pradininke Lietuvoje.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klube „Džem‘Pub“ kauniečiai penktadienį turės progą išvysti po 10 metų pertraukos į laikinąją sostinę grįžtančius lietuviško pankroko pradininkus – grupę „Turbo Reanimacija“.

1991 metais, kai iki tol gyvavęs kolektyvas „Auka“ nutarė šiek tiek pakeisti savo grojamos muzikos stilių bei įvaizdį, buvo sukurta grupė „Turbo Reanimacija“. Iki 1998 metų aktyviai kūrusi ir koncertavusi „Turbo Reanimacija“ spėjo tapti viena žinomiausių hardcore punk stiliaus atstovių Lietuvoje.

Per šį laiką grupė spėjo įrašyti dešimt daugiau ar mažiau populiarių albumų, kuriuos išleido tuo metu žinomiausios šalies leidybinės kompanijos „Zona“ ir „Bomba“. 2006 metais „Turbo Reanimacija“ atnaujino savo veiklą, įrašė 4 naujas dainas ir pradėjo aktyvią koncertinę veiklą. Šia proga grupė išleido pirmąją savo kompaktinę plokštelę, pavadintą „Punk Circus 1991- 2006“.

„Užsukti į šį penktadienį vyksiantį koncertą rekomenduoju visiems, kurie yra pasiilgę nesuvaidinto ir pašėlusio skambesio, tikrai sudrebinsiančio klubo sienas ir lubas“, - tvirtino klubo „Džem‘Pub“ projektų vadovas Giedrius Ibianskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pionieriai
Parašykite atsiliepimą apie 15min