Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 16d. 15:26

Pardavėjai susirgus koronavirusu Klaipėdoje uždaryta parduotuvė, izoliuoti 16 žmonių

VU Gyvybės mokslų centro laboratorija
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Laboratorija (asociatyvinė nuotr.)

Nustačius koronaviruso atvejį Klaipėdoje izoliuotis priversti 16 parduotuvės „Pas Stanislovą“ darbuotojų. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento vadovas Raimundas Grigaliūnas 15min sakė, jog kol kas neaiškios aplinkybės, kaip pardavėja susirgo.

15min ketvirtadienį pasiekė informacija, jog dėl koronaviruso uždaryta minėta pramoninių prekių parduotuvė, esanti Vingio gatvėje.

„Toks nurodymas yra, kadangi ten yra kontaktinių asmenų, kurie turėjo sąlytį su sergančiu asmeniu. Pardavėja kontaktą turėjo su darbuotojais. Apie 16 žmonių dirbo parduotuvėje. Jie turi izoliuotis, bus organizuoti viruso nustatymo tyrimai. Tirs, ar yra užsikrėtę daugiau. Išsiaiškins situaciją, kad nebūtų plitimo“, – sakė R.Grigaliūnas.

Kad pardavėja serga koronavirusu, nustatyta trečiadienį besibaigiant darbo dienai, tad, anot vadovo, kol kas viskas labai šviežia.

„Aiškinamės kilmę. Nesako, kad būtų buvusi kažkur išvykusi. Bandome išsiklausinėti, kur buvo, ar kur po Lietuvą keliavo. Kol kas neturime rezultatų. Tęsiama apklausa. Ar nuo lankytojo, neaišku. Ne taip lengva, reikia apklausti darbuotojus“, – sakė vadovas.

R.Grigaliūnas pabrėžia, jog ekstremali situacija Lietuvoje dar neatšaukta, tačiau daugelis žmonių jau atsipalaidavę.

„Priminkite, kad tebegalioja ekstremali situacija, atsipalaiduot negalim. Laukiam Vyriausybės sprendimo, ar duos kokius nurodymus, nes situacija, kalbant apie įvežtinius atvejus, labai neramina“, – sakė R.Grigaliūnas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min