Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 26d. 14:11

Pareigūnai krėtė turgavietes

Gariūnuose smukusi prabangesnių prekių, tarp jų ir vestuvinių suknelių, paklausa: anksčiau žmonės noriai pirkdavo 1–1,2 tūkst. Lt kainuojančias sukneles, dabar labiau domisi 600–800 Lt vertės vestuviniais apdarais.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Pareigūnai tikrino uostamiesčio turgavietes.

Klaipėdos pareigūnai, tikrinę miesto turgavietes, rado nemažai pažeidimų.

Sulaikytas asmuo, kuris turgavietėje prekiavo ir laikė neteisėtas audiovizualinių kūrinių kopijas. Iš viso iš šio asmens paimta daugiau nei 500 kompaktinių plokštelių su įrašais, kurių vertė viršija 100 MGL.

Pareigūnai kartu su organizacijos „SNB-React“, atstovaujančios prekinius ženklus, atstovu atliko patikrinimą Klaipėdos miesto Naujojoje turgavietėje. Patikrinimo metu iš vienos prekybininkės buvo paimti 25 sportiniai kostiumai, 22 sportiniai marškinėliai, kurie buvo pažymėti prekiniais ženklais „Nike“, „Puma“, „Adidas“. Įtariama, kad prekybininkė prekiavo šiais drabužiais, pažy-mėtais minėtais prekiniais ženklais, neturėdama jų savininko leidimo. Prekybininkė sportinius kostiumus pardavinėjo po 90 - 110 Lt, marškinėlius - po 30 Lt. Originalių prekių, pažymėtų ženklo savininko, vertė - 300-400 Lt, marškinėliai - 130-150 Lt.

Pirmadienį Klaipėdos pareigūnai kartu su Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos Klaipėdos apskrities skyriaus ir Klaipėdos apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnais atliko patikrinimą turgavietėje Taikos prospekte. Buvo tikrinamos įmonės iš Lenkijos, įvežančios ir turgavietėje realizuojančios daržoves ir vaisius. Nustatyta, kad ne visi prekybininkai turi prekių įsigijimo dokumentus, tinkamai apskaito gaunamas pajamas. Tolimesnius šių įmonių patikrinimus atlieka Valstybinė mokesčių inspekcija.

Praėjusią savaitę pareigūnai Klaipėdos ir Kretingos rajonuose sulaikė du asmenis, kurie gabeno ir laikė kontrabandines cigaretes „Saint George“, „LM“. Rasti 5000 pakelių cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis, 1850 pakelių cigarečių- be banderolių. Iš viso paimta 6850 pakelių kontrabandinių cigarečių. Asmenims bus taikoma administracinė atsakomybė.


 

Temos: 1 Turgus
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min